Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Quoted post

Marek Malý

#79 Re: Re: Re: Re: Re: doplnění

2015-10-20 23:14

#74: - Re: Re: Re: Re: doplnění 

 Pane "Nepřihlášený uživateli" jestli pana Kiebela nazýváte "lidskou hienou" kvůli jeho vyjádření "#71 Re: Re: Re: doplnění" tak prosím laskavě vysvětlete, co je v tomto jeho sdělení natolik iritujícího/amorálního/nelidského ..., že si od Vás vysloužil ten nelichotivý titul. Já tam nic takového nenašel. Jinak to, že se v této diskusi pan Kiebel jakožto zaměstnanec ZOO, vyjadřuje k některým jiným komentářům snad není nic špatného. Když si projdete tu diskusi zde, tak zjistíte, že pan Kiebel skutečně zpravidla pouze reaguje na jiné komentáře k této kauze, v drtivé většině anonymní, tak jako ten Váš. On zde evidentně nebyl tím, kdo tuto diskusi zahájil, aby si zde veřejně postěžoval či kohokoli z čehokoli obviňoval. Kdyby si zde "nevylévala srdce" ta armáda anomnymů, pochybuji, že by se zde obtěžoval napsat byť jedinný příspěvek. Já též neměl vůbec v úmyslu sem cokoli psát, krom podpisu té petice, ale na některé komentáře se tu zkrátka nedalo nezareagovat. Jinak já se za své názory nestydím ani za své jméno, takže bych se zde s Vaším dovolením dále tímto jménem podepisoval, byť Vás toto jméno podobně jako jméno pana Kiebela z nějakého důvodu zjevně irituje. 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění

2015-10-21 19:33:33

#79: Marek Malý - Re: Re: Re: Re: Re: doplnění 

 Co tomu říkáte teď?To je ta naše krásná zoo

J.Janoušek

#95 Re: Re: Re: R.e: Re: Re: doplnění

2015-10-24 06:18:42

#79: Marek Malý - Re: Re: Re: Re: Re: doplnění 

 Tak ted už musím reagovat.Co já jsem zaznamenal,tak tuto debatu vede p. Malý a p. Kiebel.Všude kde se co píše o zoo Ústí,tam hrají hlavní roly tito dva pánové.Neznám podrobnosti této kauzy,ale podle komentářů (Malý,Kiebel) souhlasím s odvoláním Bálka.A jestli tito dva rebelové pracují v zoo, doporučoval bych pro klid ostatních zaměstnanců tito dva a jemu podobní PROPUSTIT! Bravo vedení města ÚSTÍ, rozhodli jste ve prospěch pracujícího lidu.