Petice za dodržování neděle jako dne pracovního klidu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17 Znamení Šelmy 666

2015-06-13 18:11

Uctívání neděle je výmyslem katolického náboženství a znamením šelmy a satana. 4. přikázání v Bibli říká Exodus 20:8-11
Pamatuj na sobotní den, aby ti byl svatý. Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci, ale sedmý den je dnem odpočinku, zasvěceným YAHUAH, tvému Bohu. Nebudeš dělat žádnou práci – ty, tvůj syn ani tvá dcera, tvůj otrok ani tvá děvečka, tvé dobytče ani přistěhovalec ve tvých branách. V šesti dnech totiž Hospodin učinil nebe i zemi, moře a všechno, co je v nich, ale sedmého dne odpočinul. Proto Hospodin požehnal sobotní den a posvětil jej.

Z AMIGHTYWIND.COM

Opět jednou, vy, kteří jste MÝMI pravými Děťátky a Nevěstou, nikdy nebudete mít přede MNOU žádné jiné bohy. MÁ Nevěsta MĚ bude ctít tím, že bude zachovávat MŮJ Sabat Svatý. Neříkejte, jaký den Sabat, neboť jsem vám jednoduše řekl, že to není neděle. MÍ zvolení to věděli po celou dobu. Máte MĚ uctívat každý den a uznávat MĚ, ale na Sabat, páteční západ slunce do sobotního západu slunce, máte odpočívat, učit se o MNĚ, neboť žárlivě chci, abyste v ten den byli jenom MÍ, v den, který nazývám MÝM Sabatem.  Svět to považuje za pošetilé a myslí si, že je to jejich den k hřešení a k párty nebo práci. Dokazují, že dny lidí jsou pošetilost a že říkat MÝM Lidem, aby dodržovali Sabat je pošetilé. Přesto toto je MŮJ Svatý Den a satan použil váš náboženský systém, aby MĚ v ten den zesměšnil.  Chci vás povzbudit. Ti, co jsou nazýváni dodržovači Sabatu, jste MOU PRAVOU NEVĚSTOU. Vaše aroma je potěšující pro MŮJ nos, ale být jenom dodržovač Sabatu vás nezachrání. Musí to být kombinováno s přijetím YAHUSHUA jako MESIÁŠE. Jak hříšný svět, ve kterém žijete, pokračuje v učení rebélie, vyhazuje nebo edituje MÝCH Deset Přikázání, jako ve dnech Mojžíše, ukážu, co dělám s lidmi se vzdorným srdcem.  Mnoho tvrdí, že jsou věřící v YAHUSHUA a YAHUVEH a opět jednou poruší dvě desky z kamene, tak jako Mojžíš, ale tentokrát jiným způsobem. Neboť vzdorné Děti MI lámou MÉ srdce, když porušují MÁ Přikázání a říkají, že dodržování Sabatu už není důležité. Desky z kamene jsou chladné, kamenná srdce, které jsou daleko ode MĚ, lhostejné k MÝM přikázáním. Duchovní vůdci přepisují MÁ přikázání , které jsem dal Mojžíšovi,vysmívají se jim, porušují je, jak si vyberou. Hrají si na boha, co bylo napsáno a jaký je jejich názor na to, co je za významem MÝCH přikázáních.  Co je přikázání? Je to jenom to, nařízení, zákon, nařízení z Nebe nařízené YAHUVEH, Stejné přikázání na zemi je následováno v Nebi. Vojáci přijmají rozkazy od vrchního velitele, přesto MÍ vojáci o MNĚ pochybují, když dám příkázání.  Proč tomu tak je? Nejsem ten stejný skvělý Bůh „JÁ JSEM“, který rozdělil Rudé Moře? Nejsem ten stejný skvělý Bůh „JÁ JSEM“, který poskytl pro Noema a Mojžíše? Neposlal jsem anděla, aby zavřel ústa lvovi, kvůi Danielovi? Neochránil jsem Shadracha, Meshacha a Abednega v ohnivé peci? Dokážete věřit, že to udělám znova? Je to aroma MÉHO sladkého pomazání, které je uchránilo od toho, aby páchli kouřem. Modlete se a věřte ve víře, že vás uchráním od klanění se falešným bohům.  Dejte MĚ na první místo ve všech ohledech, tak jako to udělaly tyto tři Hebrejské děti. Nejsem ten stejný skvělý Bůh „JÁ JSEM“,který použil ženu, která se jmenovala Debora jako soudkyni k poražení tisíců, hodil jsem MÉ nepřátele do hrobu a propastí pekla? Nejsem ten stejný skvělý Bůh „JÁ JSEM“, který použil pasteveckého chlapce a jeden malý kámen, abych způsobil, že Goliáš navždy spadl? Nejsem ten stejný skvělý Bůh „JÁ JSEM“, který proklel zlého faraona? Stvořil jsem ho ke zničení, abych dokázal, že „JÁ JSEM“, kdo „JÁ JSEM“.  Nikdo, kdo utlačuje nebo se snaží ovládnout MÉ Vybrané, MÉ Zvolené, kteří MĚ uctívají a slouží MI, dávají YAHUVEH a YAHUSHUA nadevšechno. Ti, co proklínají MÉ Zvolené, ty JÁ prokleju. Ti, kteří se opovažují zabíjet, mučit, utlačovat, ovládat a snaží se umlčet MÁ Děťátka, Nevěstu, Vybrané a Zvolené. Oplatím jim jako ve dnech Davida a Goliáše, jako ve dnech zlého faraona. Tento přicházející rok 1999, to, o čem jste si v minulosti četli, udělám znova. Uvidíte MOU obrovskou ruku hněvu nebo slitování. Všichni uvidí realitu Boha, kterému sloužili.  Tito duchovní vůdci jsou apoštolové, prorokové, učitelé, kazatelé a evangelisté, kteří říkají, že nezáleží na tom, jaký den je Sabat, učí MÉ Lidi lež. Ti, kteří říkají, že YAHUSHUA je Sabat, ale dalším nádechem se zatracují tím, že řeknou, že máme YAHUVEH a YAHUSHUA uctívat každý den, toto je pravda, aah, ale naslouchejte dalšímu slovu, abyste otestovali ducha, který mluví k těm, kteří se vyznávají, že MĚ znají a přesto MĚ neznají, teď je jejich šance kát se a učit pravdu, neboť říkají, že jakýkoliv den může být Sabat.  Říkám vám teď, satan ukradl MŮJ Den uctívání a odpočinku, nahradil den pro pohodlí lidstva! Den, který člověk vyhlásil a teď znova píše nařízení uctívat a odpočívat na to, co je teď nazýváno nedělí. Ale JÁ jsem vyhlásil a MÍ vybraní a zvolení znají den odpočinku. Není to zamýšleno jako pohodlí pro člověka, ale požehnání pro lidstvo a JÁ, YAHUVEH. Teď je to den, který jenom vpasujete do vašeho rozvrhu zaneprázdněné práce a rozvrhu na hry.  Dokonce změnili začátek a konec týdne, aby se to hodilo do jejich rozvrhu. Dokonce i ti, co nepřijmají MÉHO Syna, YAHUSHUA jako jejich MESIÁŠE, přijmají a ctí MŮJ Den Sabat jako odpočinek a zachovávají Svatý. A mají více přízně v MÝCH očích, než vy, co se nazýváte MÝMI, přesto přijmáte MÉHO Syna jako MESIÁŠE, ale opovažujete se přepisovat MÁ Přikázání. SLYŠTE MĚ! BOJTE SE MĚ! VĚŘTE MI! Pomsta je MÁ, řekl YAHUVEH. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Znamení Šelmy 666

2015-06-13 19:31:25

#17: - Znamení Šelmy 666 

 :-DDD No ty voe, to je materiál! :-DDD

Tady máte, vážení, hmatatelný důkaz, že zákaz incestu má své opodstatnění. :-DDD