MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#16525 Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda.....

2014-11-23 09:31

#16513: - Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

To mi řekněte, když jsou Pussy Riot to vše, co zde píšete a podle mě je to ještě o dvě třídy tvrdší politický hard core, než jak ho vidíte Vy, PROČ na takový morální a etický brak musí upozorňovat právě prezident České republiky, nehvyšší ústavní činitel v zemi, navíc ve veřejném celoplošném vysílání v přímém přenosu, přičemž velmi nízce vulgárně a ještě při tom lhát o konkrétních slovech, které i tak vulgární texty písní Pussy Riot, neobsahují?

Proč?

Proboha, už konečně začněte přemýlet a nesmolte sem ty své hlouposti, jinak si mohu opravdu nejen já mylset, že nemáte všech pět pohromadě...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16528 Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda.....

2014-11-23 09:35:36

#16525: Roman Skácel - Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

 tihle ubožáci se budou zastávat i pedofila v Americe, když na něj Zeman ukáže prstem....


Nepřihlášený uživatel

#16608 Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda.....

2014-11-23 12:28:13

#16525: Roman Skácel - Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

 ano musel protože ta lůza pitomá nic neví a tak podporuje zlo a morální úpadek. chtěl je osvítit a přeložil to správně, bohužel znýmýlil se co do kvality mnohých, nemyslel,že je to tak hluboce pod úroveň chápání takových zmanipulovaných primitivů.