MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16528 Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda.....

2014-11-23 09:35

#16525: Roman Skácel - Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

 tihle ubožáci se budou zastávat i pedofila v Americe, když na něj Zeman ukáže prstem....

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#16538 Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda....

2014-11-23 09:54:59

#16528: - Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

To klidně mohou, mě úplně bude stačit, když bude patrné, zcela jasně a zřetelně evidentní, že o opravdové ubožáky jde, jinak se dál nepohneme. 

Oba víme, že tato diskuze už dávno není o tom, zda prezident Zeman je či není opilec, lhář a stupidně se chovající politik, ale spíš o tom, proč to vidí stále tak málo lidí a proč je spousta lidí zatím neochvějně přesvědčena, že je tato petice útokem na hodného a milého postaršího pána, který se umí tak krásně a upřímně usmívat, tak vzdělaného a chytrého, všemi mastmi mazaného a kladného hrdinu, který těmto všem demokratickým a zřetelně skutečně svobodným "štváčům" v pohodě opět odolá.

Podoben lehce omyvatelným hrdinům komiksů...

Aby si tu mohl dále dělat co bude chtít a poškozovat skutečné zájmy této země.