MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8653

2014-11-09 09:02

Rozkradená zem, zničený veškerý průmysl, na polích řepka a solární panely, živočišná výroba nenávratně v trapu, Němci sem vyváží odpad, Poláci jakbysmet a nazývaj to potravinama, z průmyslové země jen nesoběstačná kolonie západu, přibývá bezdomovců, exekuce frčí jedna za druhou, to všechno vám nevadí, ale že se Zeman ozve vulgárně v rozhlase, z toho se můžete zvencnout. Jste k smíchu, pánové a dámy!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8656 Re:

2014-11-09 09:15:45

#8653: -  

 pšššt, zde je to jen pro tu kulturní část národa, jak říkal pan Gazdík, který vždy mluví elegantně a spisovně,nosí motýlek a líbá ženám ruku.  To že souhlasí s politikou kalouska a  oceňuje činy pussy riot, které si dávají do vagíny např. chlazené kuře, či krucifix, napovídá, že někdy leší otevřené jadrné vyjadřování, než umělé slušné chování, za kterým se schovává něco mnohem horšího. A jak se ptal pan gazdík, jak má vysvětlit svým dětem, proč prezident mluví sprostě, mám pro něj odpověď. Protože milé děti, váš otec pan Gazdík a jeho kumpáni s top 09 oceňují cenou václava havla dívky, které mluví a zpívají podobně a ještě přitom dělají zvrácené věci, jako již zminované kuře a krucifix, či tanec na hrobech padlých vojáků, nebo veřejný sex v 9. měsíci těhotentství.  Zkustě pane Gazdík říci svým dětem, že to co dělají tyto dívky je v pořádku. Půjdete krásným příkladem :-)


Nepřihlášený uživatel

#8658 Re:

2014-11-09 09:23:42

#8653: -  

 Tak to nevím, kdo je zde k smíchu. Já bych řekl že ten, kdo není schopen udělat si alespoň triviální analýzu z historických skutečností.  V době, kdy se přerozdělilo (vytunelovalo) prakticky celé hospodářství této zdemě, byl Zeman společně s Klausem nejmocnější muž v ČR.  A nesepsali kupodivu právě oni dva Opoziční smlouvu, která umožnila veškeré tunely v klidu a v pohodě dokončit? Nemůžou právě oni dva za morální marasmus, ve kterém nyní žijeme?  Ve svém příspěvku si značně protiřečíte.  To, že Zeman používá zbytky svého, značně životním stylem poznamenaného intelektu už pouze k manipulacím a jízlivé dehonestaci svých oponentů,  je jen pověstnou jahůdkou na značně zapáchajícím dortu. Vulgarity? Mně osobně nejvíce vadí to, že škodí, kudy chodí. Polarizuje účelově společnost a opírá se o ty, kterým nejvíce v minulosti uškodil. Směšné je to, že oni to nevidí. 

Roman Skácel

#8728 Re:

2014-11-09 12:28:58

#8653: -  

 A že jsem tak smělý, kde přesně to v Albánii bydlíte...?

Tomáš

#8821 Re:

2014-11-09 17:15:40

#8653: -  

 Nu, ovce bečí, jak je média naučila, nic překvapivého. Kam vítr, tam plášť.