MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8658 Re:

2014-11-09 09:23

#8653: -  

 Tak to nevím, kdo je zde k smíchu. Já bych řekl že ten, kdo není schopen udělat si alespoň triviální analýzu z historických skutečností.  V době, kdy se přerozdělilo (vytunelovalo) prakticky celé hospodářství této zdemě, byl Zeman společně s Klausem nejmocnější muž v ČR.  A nesepsali kupodivu právě oni dva Opoziční smlouvu, která umožnila veškeré tunely v klidu a v pohodě dokončit? Nemůžou právě oni dva za morální marasmus, ve kterém nyní žijeme?  Ve svém příspěvku si značně protiřečíte.  To, že Zeman používá zbytky svého, značně životním stylem poznamenaného intelektu už pouze k manipulacím a jízlivé dehonestaci svých oponentů,  je jen pověstnou jahůdkou na značně zapáchajícím dortu. Vulgarity? Mně osobně nejvíce vadí to, že škodí, kudy chodí. Polarizuje účelově společnost a opírá se o ty, kterým nejvíce v minulosti uškodil. Směšné je to, že oni to nevidí. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8662 Re: Re:

2014-11-09 09:35:33

#8658: - Re:  

 v systému věcí, který nastal po puči 89 ani nebylo možné vybočit z řady, ale alespon ted se vzpamatoval a vidí reálně věcí, které jsou pro naší škodu na rozdíl od mnohých!!


Nepřihlášený uživatel

#8773 Re: Re:

2014-11-09 14:56:25

#8658: - Re:  

 Ale nic z toho, co jsem psal vás tolik z židle nezvedlo, až tahle umělá aféra vyburcovala stádo k masivní kolektivní hysterii, beeee