MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

PKC

#8726 Není to jen o tom, co říká

2014-11-09 12:24

 

Vůbec jsem nechtěla reagovat na to, co se děje, až někdo napsal, že petice proti Zemanovi vytváří pražští kavárenští povaleči a že lidé na vesnici by svého prezidenta měli podpořit. Copak jsme nějaký povl, bydlím na vesnici a jednání "jejich" prezidenta se mi taky nelíbí. Takže hlasuji a doufám..............

(viz článek "Odmítám" do Josefa Klímy)

Jirka

#8727 neuvěřitelné nesmysly

2014-11-09 12:25

#8724: - EU je pokračováním Hitlerovy Evropy

 Na to ani nemá smysl reagovat.

Roman Skácel

#8728 Re:

2014-11-09 12:28

#8653: -  

 A že jsem tak smělý, kde přesně to v Albánii bydlíte...?


Nepřihlášený uživatel

#8729

2014-11-09 12:29

Na lidstvo dopadají různé pohromy.V Africe mají Ebolu,a my v Čechách Klause a Zemana.Do Afriky jde
pomoc z celého světa a kdo pomůže nám?Nikdo!Musíme
si pomoct sami!Za šikovně provedený tunel u nás nikdy nikoho nepotrestají.Možná by to platilo i za šikovně provedenou defenestraci!
Jirka

#8730 oblíbené klišé zemanovců

2014-11-09 12:29

#8726: PKC - petice proti Zemanovi vytváří pražští kavárenští povaleči a že lidé na vesnici by svého prezidenta měli podpořit

Paní PKC, to je oblíbené klišé zemanovců, "pražská kavárna". Chtějí tím shodit ty, kteří Zemana kritizují. Je jasné, že Zemanovi oblíbenci i kritici jsou v celé zemi. Žádná "pražská kavárna" neexistuje.


Nepřihlášený uživatel

#8731

2014-11-09 12:34


Dělá ostudu České republice a
celé západní Evropě.
Nemá na to, at radši odstouupí
/abdikuje/.


Nepřihlášený uživatel

#8732 Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 12:37

#8681: - Re: Re: Re:  

 Jak se nás snaží zachraňovat, ekonomicky a vy nerozlišujete politiku od ekonomiky, jakým věcem zabranuje?  abychom nebyli my kvůli těm nesmyslným sankcím poškození, dále Kellnerovi nesaháte ani po paty tak laskavě pomlčte, vážnost republiky poškozují všichni ti řvouní proti presidentovi, zahraničí žasne, jak jsme blbý národ. Já se zase moc stydí za takový národ!!!!!!!

XY

#8733 Re:

2014-11-09 12:38

#8715: -  

 Vážený pane ....vyplodil jste blábol....

XY

#8734 Re:

2014-11-09 12:42

#8729: -  

 Vážený...proč jenom Klaus a Zeman...a co Kalousek a pan Karel....buďte objektivní....:o))


Nepřihlášený uživatel

#8735

2014-11-09 12:42

Co na to vice rict, kdyz uz vse bylo receno! Jsem rada, ze ziji v zahranici a nemusim se divat, co se deje v CR.
XY

#8736 Re:

2014-11-09 12:44

#8735: -  

 :o))))...proč tedy píšete tento komentář...směšné....každá země má svoje skandály a hloupé politiky....


Nepřihlášený uživatel

#8737 Re: oblíbené klišé zemanovců

2014-11-09 12:45

#8730: Jirka - oblíbené klišé zemanovců 

 ale kyvárna existuje a  je trapnou vůdčí silou té hysterie  a pochopte laskavě, že  nejsou všichní kdo tuhle štvavou kampaň odsuzují Zemanovcí, jsou to prostě lidé, kteří jednak mají informace, jednak  se nenechají  bezmyšlenkovitě rozeštvávat a manipulovat cizími silami, jako ovce.


Nepřihlášený uživatel

#8738 Re: Re:

2014-11-09 12:49

#8734: XY - Re:  

 Ano,máte pravdu,Kalousek by taky zasloužil hodit do Vltavy,spolu s celým parlamentem a senátem.Bohužel,Vltava je malá,Amazonku nemáme.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8739 Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 12:51

#8655: Ivan (český) - Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

Skvělý komentář, vskutku, jen škoda, že se snažíte "nenápadněte" naznačit, že ti, kdo tu píší falešné komentáře jsou hlavně a především ti zlí zemanovci, rusofilové a antikarlovci :-) Aby tomu nebylo naopak a autorem nenávstných a vulgárních komentářů od fanoušků prezidenta jste nebyl vy a vaši agenti kolegové (to myslím jako žert, stihomamem na rozdíl od jiných netrpím), a tímto komentářem chcete hodit vinu za to, co tu sám děláte, na ty druhé, kteří mají odlišný názor od toho vašeho. To je velmi promyšlené a zákeřné, sám bych na to nepřišel :-)

Nenapadá mě jediný důvod, proč by se kdokoliv snažil ovlivnit diskuzi pod neplatnou peticí, a proč by to dělal příznivec Zemana nebo jeho volič, když k tomu nemá naprosto žádný důvod. Zeman byl zvolen prezidentem, prezidentem je a bude, a žádná petice, ani diskuze, na tom nic nezmění. Tak proč by se takovou peticí nebo diskuzí vůbec zabývali? To příznivici Zemanova protikandidáta a Zemanovi odpůrci žijí v naději, že tato petice či diskuze něco změní, oni mají důvody se takovýchto diskuzí účastnit a případně je ovlivňovat. Jediným měřítkem oblíbenosti politika a jediným výzkumem veřejného mínění, která se můžou brát vážně, jsou volby. V těch Zeman uspěl. Protikandidát nikoliv. Nejsou to Zemanovi příznivci či voliči, kdo chtějí změnu, nemají proto ani příliš důvodů ovlivňovat mínění či diskuze, což se o "těch druhých" říci nedá.

Pokud jde o vulgaritu a agresi v komentářích, pak to nebyli příznivci Zemana před volbou prezidenta, kdo vystupoval na facebooku, na int. diskuzích, a dokonce v reálném světě, militatntně a agresivně (skoro to vypadalo, že Zemanovi voliči neexistují, jak byli zticha), byli to skoro vždy příznivci Zemanova protikandidáta. Že by KGB a agenti z Ruska měli tolik času, aby psali stovky antizemanovských nenávistných komentářů do diskuzí na nejrůznějších serverech (kde se lze často zaregistrovat jen pod pravou identitou), facebooku (totéž, skutečná identita, fotky, přátelé) a navíc se ještě v podobě omladiny infiltrovali do davu, kde pak agitují za svého Karla? Vyloučit to samozřejmě nemůžeme, ale taková představa hraničí s paranoiou. Zde už chybí jen Aštar Šeran a reptiliáni.

S přáním hezké dne se loučí Frederick Santer, padouch II. kategorie (krycí jméno), agent KGB a GRU, brigádně vypomáhající v CIA.


Nepřihlášený uživatel

#8740 Re:

2014-11-09 12:51

 

#8731: -  

 možná vy jste schopnější a budete ho moct nahradit, když umíte tak dobře kritizovat, a ještě v situací když by se na vás vrhalo tolik hyen! toto platí pro všechny ty štváče pro nic!!


Nepřihlášený uživatel

#8741 Re:

2014-11-09 12:52

#8731: -  

 ostudu dělají ti řvouni jako vy

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8742 Re: Re: Re: Re: Předmět

2014-11-09 12:54

#8722: XY - Re: Re: Re: Předmět 

To je jistě práce proruských agentů a Lukoilu. A vůbec, že se nestydíte posmívat se starému a nemocnému člověku, že vám není trapně.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8743 Re: Není to jen o tom, co říká

2014-11-09 12:57


Nepřihlášený uživatel

#8744 Re: Není to jen o tom, co říká

2014-11-09 12:57

#8726: PKC - Není to jen o tom, co říká 

 nejedná se o presidenta těch, nebo oněch, ale o to, že je to umělé vyvolaváne proamerickými štváči k ostudě naší země a všech slušných lidí.


Nepřihlášený uživatel

#8745 Re: neuvěřitelné nesmysly

2014-11-09 13:00

#8727: Jirka - neuvěřitelné nesmysly 

 ani nemůžeš reagovat, protože nic nevíš, umíš pouze řvát jak tě kdo zmanipuluje.

kdemohkrad

#8746 Re:

2014-11-09 13:01

#25: -  

 Vlastenče, zvažte to!!!


Nepřihlášený uživatel

#8747 Re:

2014-11-09 13:03

#8731: -  

 Proč by měl abdikovat?  Lidé si jej sami zvolili a Zeman je v žebříčcích popularity a důvěryhodnosti na prvním místě.  Prezident Zeman si počíná dobře a křiklouny (nemoudré) má v paží!

Jirka

#8748 polemika

2014-11-09 13:07

#8745: - ani nemůžeš reagovat, protože nic nevíš, umíš pouze řvát jak tě kdo zmanipuluje.

Vše je omyl. "nemůžeš reagovat" - můžu reagovat kdykoliv mám chuť. Ale ne vždy ji mám. "protože nic nevíš" - omyl, vím ledacos. "umíš pouze řvát" - omyl, umím i mluvit tiše a když na to přijde, i zpívat.A když mluvím, jsem vždy zdvořilý a lidem, které neznám, vykám. "jak tě kdo zmanipuluje." - poslední omyl té hloupé věty. Mám svůj rozum a tím hodnotím informace. Takže mně nikdo nemanipuluje. Nepřihlášený uživateli, vaše věta je hodně hloupá.


Nepřihlášený uživatel

#8749 Re: Re:

2014-11-09 13:10

#8747: - Re:  

 Jakou popularitu máte na mysli? O nejlepšího komika? Tento žebříček opravdu vede!


Nepřihlášený uživatel

#8750 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 13:12

#8702: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 o jakých nomenklaturních kádrech to mluvíte? procestovala jsem svět, jako normální, mladý pracovník, nestranník. jenže neinformováni lidé neschopní objektivního pohledu, jelikož namají žáden přehled ani o skutečnostecha ani o dějinách a vaších kvalit, když  nejsou žádné argumenty umí jen to co vy, urážet a vyštěkávat oblíbené vyučené fráze - nomenklatura, komouš, prorusák atd. Je mi vás a vám podobných upřímně líto.