Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post

Demograt

#356 Re: Re:

2014-11-07 21:07

#355: - Re:  

 A nezapomínejte na prezidenta, kterého jako jediného mnozí považují za svého, tedy sudetofila: žeš ol.

Petice spíš ukazuje, kolik lidí nerespektuje principy demokracie. Slova o zemanofilech jsou ubohá, vy a vám podobní si neumíte připustit, že někdo vůbec nebrání Zemana, ale jde mu čistě o demokratické principy. Je to smutná ukázka toho, že mnozí lidé jsou v jádru bolševici, kteří se ohánějí demokracií jen tehdy, když volby dopadnou podle jejich představ.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#357 Re: Re: Re:

2014-11-07 21:19:39

#356: Demograt - Re: Re:  

 Chyba. Uznávám, že byl demokraticky zvolen a že ho nelze sesadit nějakou peticí. Demokracií se ohánějí ti, kteří ji nehodlají respektovat. Já si prezidenta-ostudu nevážím, ale netvrdím, že nebyl zvolen legálně. Vadí mi to, ale většina bohužel rozhodla. Na tomto sporu není demokratická a nedemokratická strana, tak mi nepodsouvejte nesmysly. Demokracii běžte kázat Číně a Rusům, já vím, co to je. Despekt k MZ neznamená, že nerespektuji demokracii. Pokud nechápete, zkuste si to namalovat.


Nepřihlášený uživatel

#1490 Re: Re: Re:

2015-02-06 09:47:34

#356: Demograt - Re: Re:  

 ......mnozí lidé jsou v jádru bolševici, kteří se ohánějí demokracií jen tehdy, když volby dopadnou podle jejich představ.

Zlatá slova.Vytesat je do skály. Jasně nám ukázala proč vy a vám podobní jednáte tak jak jednáte.

Zjevně vám na hradě chybí ten s červeným čírem na hlavě.