Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post

Dagmar
Nepřihlášený uživatel

#15

2014-11-04 15:26

Zdravím když se podíváte ze dvou úhlů co pan prezident říkal tak potom pochopíte jak to myslel a řekl jenom pravdu v plné nahotě,nejdříve to bylo docela urážlivé ale pustíte si to znovu a a má pravdu nedovedu si představit druhého kandidáta jako našeho prezidenta. Podívejte do parlamentu jaké slova padají a pan Kalousek hnus jsem ráda že Zeman je na hradě,

Odpovědi

Zora

#264 Re:

2014-11-07 11:38:04

#15: Dagmar -  

 Souhlasim!!!

Roman Skácel

#563 Ovčáček povídal...

2014-11-09 15:08:28

#15: Dagmar -  

 Díky panu Ovčáčkovi aspoň Vy chcete věřit, jak to pan prezident myslel. Pan prezident nám to po něm možná dokonce i vzkázal (pochybuji!), sám nám to ale vysvětlit neumí a ani nevysvětlí, protože tophle je ON osobně.

Za vyřčené se dokonce ani neomluví. Moc dobrý základ politické kultury v této zemi, že?

Máme tu politika, který si může dovolit úplně cokoli a nejen, že nebude zbaven funkce, ale může nadále vyvádět co jen chce, protože ho chtání přímo Ústava ČR. Podle mě je tu Petice už jen poslední demokratickou možností nás, obyčejných lidí.

Víte co Vám odpřísáhnu: Kdyby přišel a veřejně se nám občanům této země omluvil, nemohl by to vzít už sice zpět, ale bylo by to chlapské a já osobně bych to dokázal pobrat s tím, že naše země sice co do politické kulturnosti je v krizi, ale aspoň má v čele chlapa...

P.S. Ale výroky v Číně o Tibetu a o občanské válce na Ukrajině mu neodpustím nikdy, protože ty jsou bohužel absolutně neodvolatelné a stojí v příkrém rozporu s tím, jaké hodnoty naše země tradičně zastávala.

Milin

#1240 Re:

2014-12-01 18:35:41

#15: Dagmar -  

souhlasim!!!!