Petice,aby byla Iveta Bartošová pochována jen v rodinném kruhu

Quoted post

myiskaj

#5 Re: Celebrita

2014-05-03 11:35

#2: - Celebrita

ano byla celebrita, ale přání rodiny je přednější a vzhledem k tomu, co se kolem Ivety poslední roky dělo a hlavně psalo, se jejich postoji vůbec nedivím. Ideální varianta by byl soukromý pohřeb v rodinném kruhu a pak dejme tomu veřejné rozloučení pro kolegy, fanoušky atd. zvlášť ....

Odpovědi

elismi

#8 Re: Re: Celebrita

2014-05-03 12:49:34

#5: myiskaj - Re: Celebrita

Si to taky myslím! Pro rodinu klidné rozloučení ve Frenštátě, uložit ostatky tam odkud pocházela a kde má své kořeny a potom oficiální rozloučení. Tak to ať Rychtář si klidně pak pořádá. Rodina se zachová jak uzná za vhodné(podle mě se nezúčastní) a on ať se tam třeba po...

To že byl její manžel mu tohle umožňuje. To že i podle mě může za její smrt ho neomlouvá.... chvíli před tím neštěstím byl jak měsíček na hnoji (a to není z bulváru!) takže víc není asi co dodat!

Upřímnou soustrast celé rodině! Držte se! Tohle je pro všechny ta nejhorší doba ;( Jedinou útěchou je jen to, že teď už jí nikdo neubližuje, nic jí nebolí a všechno je jak má být ;( (vím, jak ta poslední věta zní, věřte slýchala jsem jí poslední dobou hodně často...a pomalu mi dochází, že je na ní něco pravdy....)

a.

#65 Re: Re: Celebrita

2014-05-04 08:54:55

#5: myiskaj - Re: Celebrita

Rychtář si hraje na ochránce a sám jí zničil svým tyranstvím.Iveta je pryč,samotný pohřeb už je jen rituálem v jakémkoliv případě.Dle mého názoru je pro společnost, a věřím,že by bylo i pro Ivetu,nejvhodnější rozloučení v kruhu svých blízkých,i když těžko říct,kdo jí byl nejblíže,nepomohl jí nikdo.......Jestli je dopis pro Artura opravdu od Ivety,už se rozloučila......Možná ani pohřeb nechtěla,proto si vybrala tento způsob,mohla zvolit jiný způsob sebevraždy......

Market

#152 Re: Re: Celebrita

2014-05-04 17:01:28

#5: myiskaj - Re: Celebrita

Úplně s tebou souhlasím...jedna věc je že byla celebrita ale být v kůži Artura taky bych se nechtěla někde vystavovat před kamerama...pohřeb a smrt blízkého je velmi osobní věc a hlavně v tomto případě kdy Ivetka sama skončila svůj život je to oto zdrcujcí pro celou rodinu.Věřím že nikomu z Vás by to nebylo příjemne když truchlíte nad smrtí blízkého a točila by Vás kamera a pak byste se na sebe dívaly třeba v televizi.Rychtář je sobecký a bezcitný hajz který myslí jen na sebe ale lidi už takový jsou...rodina ať si udělá pohřeb v rodinném kruhu a soukromí,a pro širokou veřejnost ať udělá rozloučení zvlášť......

Kate

#165 Re: Re: Celebrita

2014-05-04 17:59:32

#5: myiskaj - Re: Celebrita

Naprostý souhlas.

H.

#241 Re: Re: Celebrita

2014-05-05 06:49:43

#5: myiskaj - Re: Celebrita

S tímto názorem souhlasím. Je to vlastně i kompromis pro obě strany. Je mi z toho všeho smutno! Rychtář je opravdu neskutečná ZRŮDA!!! A vůbec nechápu,proč by měla být Ivetka pohřbená u jeho otce!!! Vždyť s ním nemá pokrevně nic společného!!! Ať jí vydá rodině!!!

Qalami

#287 Re: Re: Celebrita

2014-05-06 08:17:53

#5: myiskaj - Re: Celebrita

Je mi Ivetky  fakt líto, čekala jsem, že její kolegové udělají rozloučení v divadle, kde pracovala,zpívala a hrála několik sezón, a byla úspěšná. Všichni se tváří, jako by posledních pár let jejího života všechno zhatilo. Ale přitom opravdový kus krásné práce,po ní zůstal. Tak buďme proboha milosrdní a dejme jí, co si zaslouží. Žila pro písničky a rozdávala radost.