Petice za záchranu provozu Trúby a hradu Štramberka v roce 2014

Quoted post

Tomáš Harabiš

#69 Re:

2014-04-15 22:43

#67: Trubač -

Vážený pane "Trubači",

z vašeho komentáře je zřejmé, že vás celá věc zasáhla osobně. Tuším dokonce kdo asi jste... To vám nicméně nedává žádné právo urážet stovky lidí, kteří mají svůj názor pod který se na rozdíl od vás nebojí podepsat. Narozdíl od Vás, který se bojíte... Nebo v tom lepším případě stydíte, protože opravdu máte za co... Velice dobře znám váš typ lidí, který se souhrou okolností dostal do funkce, všechno ví a všechno zná a my všichni jsme jen hlupáci, kteří sotva umí číst, nemají vlastní názor a potřebují Vás abyte jim řekl co mají dělat, co je správné a co ne... To jste si ale spletl dobu pane... a lidi pane... Těch téměř tisíc podpisů, k tak specifické petici, za necelý týden pane "Trubači", jsou z velké části lidé, které známe nejen podle jména, ale známe je i osobně z jejich vztahu k hradu Štramberku... Jsou to lidé všech profesí, všech povah, lidé, kteří mají svůj názor a nebojí se ho vyjádřit a podepsat se pod to co si myslí... Z obsahu vašich "zvratků" je mi jasné, že vás žádné racionální argumenty nezajímají a že jste se jen potřeboval "vyblít...". Doufám, že je vám líp...

Odpovědi

Štramberačka

#77 Re: Re:

2014-04-18 10:49:03

#69: Tomáš Harabiš - Re:  

 Když jsem si přečetla Vaši odpověď na komentář "Trubače", ihned jsem si vzpomněla na pořekadlo "Potrefená husa nejvíc kejhá".