Textilní továrny ve Frýdku-Místku za kulturní památku

Quoted post

mr nobody

#16 NESMYSL

2014-02-27 15:53

Jediné co by se stalo, kdyby to někdo prohlásil za kulturní památku, což se evidentně nestalo a prošlo to městem i krajem, tak to, že to zchátrá tak, že to akorát někomu spadne na hlavu. Projeďte se jinými městy, co je zapsáno jako kulturní památka a nevlastní to stát, tak chátrá (mimo pivovar v Opavě) kde developer roky střádal, aby se to tam mohlo realizovat, ale mělo to jakýsi smysl. Ve FM kupní síla už nedovolí další nesmyslné projekty. Proč město nenabídlo odkup, proč z toho neudělalo za dotace nějaký městský objekt? Protože je to k ničemu, zavírají se školy, firmy, úřady. Lidi vzpamatujte se, v krizi se šetří a nevyhazují se peníze za nesmysly. Už tak dost utrácejí za nesmysly typu hala na hokej. Chcete aby to město přišlo na buben. Tak volte čssd. Toho koho jste volili, toho tam máte, a teď tady pláčete nad rozlitým mlékem. A teď si všichni alibisticky můžete říct, udělal jsem pro to maximum.

Odpovědi

Naaah

#31 Re: NESMYSL

2014-02-28 09:40:23

#16: mr nobody - NESMYSL

A víte, na jednu stranu máte pravdu. Ale také i v té krizi je třeba uvažovat dopředu a nekašlat na památky, protože to by tu dneska nebylo nic. A krize je už omýlaná sátle dokola, že mi to přijde jako falešný marketingový tah. Ale tady mi spíše vadí zase takové to chování, že se lidé doví něco na poslední chvíli. Já Vám nevím, ale třeba takovéto věci by měly být vě zvěstníku, kde kolujou kraviny o tom, která školička a který tým kde vyhrál a co město nedělá všechno dobře. Já třeba souhlasila s tím že hala nebude, ovšem i tam mě prostě štval onen princip. Zástupci v radě mají zastupovat lidi, tohle mi zase přijde jako důvod si namastit své kapsičky prachama navíc. Česká morálka ftw!


Nepřihlášený uživatel

#50 Re: NESMYSL

2014-03-01 09:14:16