Občané proti Šantovka Tower: Olomoucká výzva

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#85 Ale no tak...

2013-11-11 14:56

Tahle diskuze mě dost baví! Podle zastánců ŠT bych měl být také jeho typický obhajovatel - mám dost peněz, cestuji po celém světě, dost dobrou práci, jsem úspěšný podle všech měřítek společnosti - ale mám něco navíc - mám úctu, respekt a zdravý rozum.... A proto PLNĚ VYJADŘUJI PODPORU INICIATIVĚ OBČANÉ PROTI ŠANTOVKA TOWER! A tleskám za odvahu postavit se do otevřené opozice! Nepovažuji za měřítko světovosti (ten termín se mi líbí a proto ho taky kopíruji) předimenzovaný obytný dům. Při vší slušnosti bych tam bydlet nechtěl ani zadarmo... A překvapuje mě, že zastánci ŠT evidentně (podle úrovně příspěvků a počtu gramatických chyb) nepatří zrovna do kategorie lidí, kteří by si byt v této finanční hladině mohli dovolit... A proto se ptám - koho hájíte? Co obhajujete? Nestačí informace slepě přebírat - "Mamo, čet sem, že ten mrakáč bude prý světový! Tak dyž to píšou v deníku, tož to bude pravda,ne?"..... Fandím iniciativě, připojil jsem podpis a dál se bavím diskuzí :))

Odpovědi

Saša

#86 Re: Ale no tak...

2013-11-11 17:23:47

#85: - Ale no tak...

Děkujeme za vaši podporu! Ono "Nestačí informace slepě přebírat" bereme vážně, a jsme rádi, že to, co tady píšeme, je jediná svatá pravda!