Občané proti Šantovka Tower: Olomoucká výzva

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: demagogie a manipulace

2013-11-01 16:33

#50: klok - Re: demagogie a manipulace

Ano funkce by měl i prasečák - ale chybí poptávka po takovém prasečáku. Investor asi ví, o co je zájem, proto to chce postavit. Kanceláří a bytů je v Olomouci prázdných spousta. Ale tyto nikdo nechce - a pokud někdo chce stavět takový dům, tak musí mít spočítané, že to prodá a nebude to stát prázdné. V dnešní době nejsou nikde zbytečné peníze... A o pokažení panoramatu mi nevyprávějte - nikde jsem celkové panorama neviděla. Přijde mi, že už je to boj o to, aby někdo jiný nevydělával a to mi vadí. Obyčejná závist...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re: Re: demagogie a manipulace

2013-11-05 21:52:30

#52: - Re: Re: demagogie a manipulace

Kvalitní architektura a cit pro město, kterou se stále ohání zastánci věže, se nyní projevila v plné slávě: Nejdříve se stavěl skleněný palác, pak se z něj klecemi a nesmyslnou lávkou stal industriál,  před palácem straší jako bolavý zub reklamami olepený nevykoupený objekt, to však investorovi nestačí - vyhlídkovou terasu jsme osadili kolotočem a blbými dřevěnými boudami. Chybí snad už  jen hadí žena a alej budek TOI TOI ...  Myslím, že architekta Bischopa by ranilo.  Už chápete, o co jde? Musíme fakt v Olomouci udělat kdeco blbě?