rybnicek_meziricko

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#125

2013-05-24 19:39

#113: holly - Re: UHO 92

Ano i mně to připadá jako v padesátých letech to se taky bral cizí majetek a prohlašoval se za svůj. A nikdo to  nevyvrátí je to tak 2/3 stavby na cízím a je jedno jestli to bylo někoho jiného a teď je to obecní. Fakt je ten, že si na cizí dělá nárok někdo jiný. A jestli je pravda, že Skalickému bylo nabídnuto řešení pak ať si udělá každý svoji představu.

Odpovědi

Petr Tomíšek
Autor této petice

#127 Re:

2013-05-24 19:59:01

#125: -

To je vážně vrchol. Vy jste si přečetl v Horáckých novinách, že se pan Skalický dohodl s panem Rojíkem, nebo si vážně myslíte, že vyvlastňování sedláků komunisty v padesátých letech je stejné? Nehledě k tomu, že pan Skalický nikomu nic nesebral, ale to Váš mozek zřejmě nepochopí. Nabídnuté řešení znáte z novin stejně jako já. Taky se tam píše, že petici podepsalo něco málo přes šest set lidí. Jakou hodnotu mají ty informace, když přinejmenším jedna je lživá? Řekl to pan Skalický? Řekl někdo, jak ta nabídka skutečně zněla? Nechtěl tam náhodou soudruh policajt starosta Pátek udělat moře?

J+

#128 Re:

2013-05-24 19:59:13

#125: - :-D ......

Opakujete se vážený pane funkcionáři a mlžíte ......


Nepřihlášený uživatel

#131 Re:

2013-05-24 22:14:27

#125: - 124/125 jak dojemně věříte svým vlastním lžím a najivním představám i když pravděpodobně velmi dobře víte,že je vše úplně jinak,než se snažíte sami sobě namlouvat.  Obec /pátek/koupila pozemek s rybníčkem,tak je zkrátka její.Ať se nepokouší lhát a podsouvat veřejnosti,že jsem na jejím pozemku udělal černou stavbu.Jediná nabídka pátka byla,abych obci svůj pozemek přenechal a nebo že se zasype.Dlouhá léta jsem se pokoušel rybníček marně zlegalizovat,ale všechny mé návrhy byly ignorovány a zavrženy.Na rybníček si nedělám žádný nárok,je určen,stejně jako většina mlýna k využívání pro okruh lidí,kteří o to mají zájem,a pokud  "v dobrém přicházíte"týká se to i vás 124/125.Jinak díky všem podpůrcům petice,chápu i ty co se důvodně bojí podepsat,jelikož dobře znají místní poměry. Ještě jednou děkuji za podporu.        s k a l á k