rybnicek_meziricko

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno rybnicek_meziricko

J+

#126 Re:

2013-05-24 19:57

#124: - Umíte číst ???????

Obcí mu bylo nabídnuto "zlegálnění" (používám váš podivný výraz) v případě,že rybník,tedy svoji část převede na obec !!!!! A na to nepřistoupil,osobně se mu nedivým,dokážu si představit co by se dělo pak !!!! Takže vás opět typuju na maskovaného funkcionáře ,který mlží a mlží a překrucuje fakta .....

Petr Tomíšek
Autor této petice

#127 Re:

2013-05-24 19:59

#125: -

To je vážně vrchol. Vy jste si přečetl v Horáckých novinách, že se pan Skalický dohodl s panem Rojíkem, nebo si vážně myslíte, že vyvlastňování sedláků komunisty v padesátých letech je stejné? Nehledě k tomu, že pan Skalický nikomu nic nesebral, ale to Váš mozek zřejmě nepochopí. Nabídnuté řešení znáte z novin stejně jako já. Taky se tam píše, že petici podepsalo něco málo přes šest set lidí. Jakou hodnotu mají ty informace, když přinejmenším jedna je lživá? Řekl to pan Skalický? Řekl někdo, jak ta nabídka skutečně zněla? Nechtěl tam náhodou soudruh policajt starosta Pátek udělat moře?

J+

#128 Re:

2013-05-24 19:59

#125: - :-D ......

Opakujete se vážený pane funkcionáři a mlžíte ......

Petr Tomíšek
Autor této petice

#129 Re:

2013-05-24 20:04

#124: -

Vážená čtenářko, řekl Vám pan soudruh Pátek, kolik zaplatila za ony pozemky obec a kolik nabízel pan Skalický dávno předtím, než vznikla tato pomatená situace? Vy souhlasíte s tím, aby se rybníček zasypal a znovu tam byla černá skládka? Vůbec by mě to nepřekvapilo, přece byste ušetřila za popelnici, když by byla skládečka. Vaše myšlení je na současnou dobu úchylné. Vyrovnejte se se svou minulostí a přemýšlejte na svém podílu viny, proč je stát a mezilidské vztahy v takových bažinách, jaké byly před vznikem rybníčku na oněch pozemcích.


Nepřihlášený uživatel

#130 Re: díky

2013-05-24 20:19


Nepřihlášený uživatel

#131 Re:

2013-05-24 22:14

#125: - 124/125 jak dojemně věříte svým vlastním lžím a najivním představám i když pravděpodobně velmi dobře víte,že je vše úplně jinak,než se snažíte sami sobě namlouvat.  Obec /pátek/koupila pozemek s rybníčkem,tak je zkrátka její.Ať se nepokouší lhát a podsouvat veřejnosti,že jsem na jejím pozemku udělal černou stavbu.Jediná nabídka pátka byla,abych obci svůj pozemek přenechal a nebo že se zasype.Dlouhá léta jsem se pokoušel rybníček marně zlegalizovat,ale všechny mé návrhy byly ignorovány a zavrženy.Na rybníček si nedělám žádný nárok,je určen,stejně jako většina mlýna k využívání pro okruh lidí,kteří o to mají zájem,a pokud  "v dobrém přicházíte"týká se to i vás 124/125.Jinak díky všem podpůrcům petice,chápu i ty co se důvodně bojí podepsat,jelikož dobře znají místní poměry. Ještě jednou děkuji za podporu.        s k a l á k

 

 


Nepřihlášený uživatel

#132

2013-05-25 04:19

A pak Rojík je kdo to byl bývalý majitel nebo nějaký mocipán. Majitelem byl podle horáckých novin někdo jiný takže asi mocipán , který mohl vše. A kolik tedy nabízel Skalický původním majitelům. A jak byly ta dlouhá léta co nabízel řešení a komu je nabízel. A proč mu tedy pozemky nebyly prodány. Hodně otázek žádná odpověď. A připadá mi, že už za jedné vlády se vedl pouze monolog nepřipouštěl se jiný názor a pokud to sleduji zde, každý kdo jen trošičku zpochybní tvrzení Skaláka je komuista. A je vůbec nějaký důkaz toho, že tam byla skládka. Jak je možné že se dohodl Skalák na stavbě s Rojíkem, musel tedy vědět že staví na cizím od samého začátku.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-05-25 05:13


Petr Tomíšek
Autor této petice

#134 Re:

2013-05-25 06:03

#132: -

Vaše otázky jsou na špatném místě, pane nebo paní beze jména. Ptejte se pana soudruha Pátka. Kdybyste dával(a) ve škole pozor, neunikla by Vám geneze tohoto případu (vysvětlení pro Vás: geneze znamená něco jako vývoj, historie, vznik). Na jedné straně se pokoušíte vyvolávat dojem, že o případu víte vše, na straně druhé se ptáte tam, kde se odpověď dozvědět nelze - například proč nebyly pozemky prodány panu Skalickému. Na to zná odpověď jen ten, kdo mu je neprodal, to byste snad mohl(a) tušit. Jako autor petice jsem se rozhodl, že stupidní anonymní příspěvky v diskusi velmi pravděpodobně smažu. Jen velká tolerance, smysl pro demokracii a přesvědčení o tom, že má každý právo na svůj názor, mi v tom zatím brání. Podotýkám, že názor a kladení hloupých otázek není totéž.


Nepřihlášený uživatel

#135 Re: Re:

2013-05-25 06:33

#134: Petr Tomíšek - Re: 

Ani bych se nedivila kdybyste to smazal ono se vám to totiž nehodí slyšet jiný pohled na věc přesně jak napsáno dialog a to už tu bylo.

Petr Tomíšek
Autor této petice

#136 Re: Re: Re:

2013-05-25 06:50

#135: - Re: Re: a to jste se měla určitě lépe.

 

J+

#137 Re:

2013-05-25 07:00

#132: - Vážený či vážená!!!!Když nejste shopen/schopna číst diskuzi celou tak aspoň nemlžte!!!!!!!!!

Pan Rojík nebyl mocipán ale původní majitel za jehož života Skalák zkulturnil místní černou skládku a bažinu a to s jeho souhlasem.Vzhledem k tomu,že zemřel aniž by se toto nějak právně upravilo,daný pozemek kdosi zdědil a proto jej obec koupila od jiného majitele.Což si myslím,že vy dobře víte,jelikož ukrytej v anonymitě internetové diskuze tady už od počátku překrucujete fakta a mlžíte a snažíte se nahradit dav příznivců počínání pana Pátka,jelikož jeho příznivci jaksi nejsou skladem.Ještě je nutné dodat,že zkulturnění bažiny&skládky nikdo za stavbu nepovažoval,jelikož vše dokonale splynulo s okolní přírodou!!!! Proto už přestaňte používat jakési podivné obhajoby,které jsou s realitou tak nějak v kolizi ..... navíc doopravdy nejsem přesvědčen,že "obci" jde o nějaký rybníček ale pouze májí snahu ukázat "kdo je tady pánem" ,což se jim ,doufám a pevně v to věřím,nepovede ...... Křižák


Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Re:

2013-05-25 07:52

#137: J+ - Re:  

 Nevím kdo mlží já na katastru byla při koupi pozemku  a to koncem minulého týdne požádala jsem je, jen ze zajímavosti zda by mi sdělili kdo byl vlastníkem uvedeného pozemku,stálo mně to poprošení a vím to,žádný pan Rojík tam nebyl uveden. Proto jsem tímto argumentovala, takže ještě jednou pan Rojík nikdy majitelem pozemku nebyl, tedy alespoň podle údajů katastru a lze si to tam ověřit. Takže nevím jak mohl něco povolit.


Nepřihlášený uživatel

#139

2013-05-25 08:49

Je zajímavé,že coby nestranná pozorovatelka jste byla účastna při koupi pozemku :-D :-D :-D .... Jinak pan Rojík v té době již nemohl být majitelem jelikož zemřel .... tak asi tolik :-D :-D

Nepřihlášený uživatel

#140

2013-05-25 10:07

Kolikrát se bude ještě potvrzovat ?

Nepřihlášený uživatel

#141

2013-05-25 12:15

Pan Rojík nikdy nebyl majitelem pozemku ani když žil. Konečně si to ověřte. Napadáte opět lidi že lžou a nemáte pravdu.
Petr Tomíšek
Autor této petice

#142 Re:

2013-05-25 12:50

#141: -

Že by na katastru falšovali? To abyste se bála o svůj pozemek...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-05-25 13:44


J+

#144 Re: Re:

2013-05-25 13:46

#142: Petr Tomíšek - Re:

Petře,tady je názorná ukázka toho,že Míra to s nima doopravdy lehký nemá  :-) ......

P.s. ten odstraněnej příspěvek "143"byl můj,chtěl jsem ti odpovědět a nějak se nezadařilo :-D :-D :-D

Petr Tomíšek
Autor této petice

#145 Re: Re: Re:

2013-05-25 13:58

#144: J+ - Re: Re:

Jo, je to úmorný. Zřejmě paní zástupkyně starosty. Musíme vydržet.

P.


Nepřihlášený uživatel

#146

2013-05-25 17:45

Doufám,že petice bude brána vážně, zodpovědně a kladně.

Nepřihlášený uživatel

#147

2013-05-25 18:10

Zachraňte,to co je pro Zemi ,náš domov důležité.Budou tady žít i naše děti a naši vnukové.Dokud je čas ,dělejme,příroda je mocná paní.........L.K.

Nepřihlášený uživatel

#148

2013-05-26 08:28

Rozhodnuti Pana Skalickeho je absolutne absurdni a infantilni . Rozumne a zodpovedne uvazujici clovek si uvedomuje ze byl zvolen do uradu ci funkce proto aby hajil a zastaval zajem obcanu ... tento clovek je evidentne nemocny a potrebuje zesadit z uradu ... nebot se snazi jit proti lidu kteremu by mel slouzit a zastavat jeho zajmy .....

Nepřihlášený uživatel

#149

2013-05-26 08:45

Je třeba zachovat to,co je.

Nepřihlášený uživatel

#150 Re:

2013-05-26 09:03

#148: - Mám pocit,

žes popletl jména ..... p.Skalický není zastupitel ale ten kdo je ve své podstatě zastupiteli šikanován ....