Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu

Quoted post

Leo

#35

2013-04-20 20:00

Tímto zdravím všechny kolegy a plně chápu jejich rozhočení. Petici jsem podepsal a děkuji Michalovi za jeho snahu. Odesílám odkaz na tuto petici všem dopravcům a agenturám s kterými spolupracuji. Jelikož jsem kdysi po revoluci provozoval autopučovnu a občas vlajkovou loď pujčoval i s řidičem, je tady pořád ještě jedna cesta jak tuto nesmyslnou diskriminaci řešit.
Vozidlo pojistit jako autopujčovna, pořídit si ž. list na autopujčovnu a pronajímat vozidlo z řidičem. Je to zatím běžné praxe kterou nabízí většina autopujčoven. Tak se vyhneme milionovým pokutám, kterými nám magistrát bude hrozit, když dál budem psát faktury na dopravu osob. To je zatím zřejmě jediné řešení jak se nesnížit k něčemu co si magistrát představuje jako utajené taxi. Podpořím jakoukoliv rozumnou iniciativu. (Z kamarádů dopravců jak jsem na skoušku pár obvolal nikdo neví o změně zákona natož o nějakém odporu). A za 10.dní to má platit. Leoš
Petříček Praha - Líbeznice

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#36 Re:

2013-04-20 20:36:52

#35: Leo -  

 

j. prý to jako autopůjčovna nejde,někdo říká to.či ono,jak se tedy postupuje při kontrole úředníka a řídí řidič(zaměstnanec) autopůjčovny,poraď

Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2013-04-20 21:07:50

#35: Leo -  

 

autopujcovna jako zivnost uz neexistuje, je pronajem veci movitych a jestlize pujcite auto s ridicem, povinosti ridice je vlastnit prukaz ridice taxisluzby a jste tam kde jsme vsichni a jeste k tomu musi byt s Vami v zakladnim pracovne pravnim vztahu