Sportovní hala České Budějovice

Quoted post

Stanislav Rataj
Autor této petice

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sportovní hala - jiné možné a lepší řešení?

2013-02-24 23:43

#40: Nespokojený volič - Re: Re: Re: Re: Re: Sportovní hala - jiné možné a lepší řešení?

Dobrý večer nespokojený voliči. Váš emotivní komentář se v mnohém nezakládá na pravdě a chtělo by to zřejmě více informací.

1/ petice "Zachraňte Malák" nebyla moje petice, pouze jsem jí podepsal jako cca 4500 dalších občanů.
2/ několik iniciátorů petice "Zachraňte Malák" bydlí právě v okolí vašeho bydliště (nemocnice, Lidická).
3/ řešení před Planou? Zřejmě myslíte mnou navrhovaný jihovýchodní obchvat města, který byl projednán se všemi dotčenými starosty obcí, včetně Plané s jejich souhlasem.
4/ na invektivy týkající se životů lidí anonymům rozhodně odpovídat nebudu.
5/ nezastupuji v žádném případě sebe, nýbrž občany Českých Budějovic. Přijdte se někdy podívat na Zastupitelstvo města nebo si jednání poslechněte alespoň ze záznamu.

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#44

2013-02-25 00:39:03

Pane Rataj jste čitelný a vím, o co vám jde. Musíte prominout vašim odpůrcům, že se pod své výroky nepodepíší a že vás anonymně napadají. Jsou to pozůstatky minulého režimu a ty lidé za to nemohou.

Líbí se mi, že máte snahu pomoci sportu v ČB  jako celku a že to neděláte pro svůj prospěch.

Ostatně vedení Jihostroje zvedlo vstupné na 100,- Kč a to odradilo spoustu diváků.  Byl jsem se tam jednou podívat a pánové  nálada jak v kostele. A kolikrát už Jihostroj vyhrál v Evropské lize, že potřebuje halu za 500 mil.?

A kdo jsou ty ostatní kluby? Proč ten projekt neobhajují i ostatní, sportovní kluby, když ta nová hala se staví i pro ně? Jednoduchá odpověď: žádné nejsou a nebudou, protože se to staví na míru pouze pro volejbal.

Řešení je jednoduché – postavit halu jinou a jinde.

Držím Vám palce a sportovcům v ČB obzvlášť.