Petice za dodržování neděle jako dne pracovního klidu

Terry

/ #8 Re: Proč chcete zase něco diktovat?

2012-12-31 10:07

#1: Milan - Proč chcete zase něco diktovat?

Vážený pane Milane, i já mám to štěstí, že mne moje práce baví a mám ji jako koníčka. Jejikož mám práci jak fyzicky tak i psychicky namáhavou, jsem ráda, že je konec týdne a já si o víkendu odpočinu. Jsem vděčná, že můj zaměstnavatel má dost rozumu a chápe, že se v plném nasazení nedá pracovat non stop. /vy se asi v týdnu moc nepředřete, když jste plný elánu i o víkendu/. Jinak na tom jsou např. zaměstnaci supermarketů /ale i výrovných podniků, nejspíše se zahraniční účastí/, kteří si vůbec nemohou diktovat nebo podle vás dát výpověď. Víte, že např. člověk ve výrobě hliníkový kol za směnu ručně přemístí až 10tun? Znáte vůbec pracovní dobu prodavaček v marketu? Většina je ráda, že vůbec nějakou práci mají a pracují ve 3 a 4směnných provozech, svátek nesvátek za směšný plat.  Váš model by fungoval, kdyby nabídka práce převyšovala poptávku. Ale nezaměstnanost se pohybuje kolen 10%.                                                                                                                       S úctou, tedy vlasně bez úcty, Vaší víkendové práci zdar!