Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #297

2012-11-23 13:11

Veřejné mediální štvanice na lidi, kvůli jejich politickému přesvědčení nebo původu - nebylo to tu už někdy? Stalin, Hitler, naše Gottwaldovská KSČ s "poradci" KGB v zádech... A to bysme tu měli mít zas? Ostudo studentského stavu, vysvětlil vám někdy váš učitel význam voleb a jejich úlohu v demokracii? Volby dopadly, jak dopadly a za to nemůže paní Baborová, ale neschopnost pravice postavit osobnosti, které nekradou a slouží národu. Neschopnost pravice vůbec vytvořit důvěryhodný volební program a ten pak také splnit. Lží jsme už od naší zlodějské pseudopravice slyšeli za ta léta mnoho. Sliby, kromě slibu o utahování opasku voličů se ale jaksi nedaří plnit. I já proto, ač pravicového smýšlení budu příště volit KSČM. To co se tady za pravici vydává, nemá nic společného s tím, jak chápu pravici já a jak mi kdysi jako malému klukovi pravicové ideály vysvětloval děda - člen Sokola. Paní Baborovou můžete odsuzovat teprve poté, pokud byste dokázali že se zpronevěřila programu, za který byla zvolená!



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...