Chceme Tomio Okamuru za nového presidenta

Občan ČR

/ #11 Re: Proč právě TOMIO OKAMURA :

2012-10-25 21:32

#10: Nezaujatá - Proč právě TOMIO OKAMURA : 

Vážená, akademicky vzdělaná paní. Není mě docela jasné, jak můžete níže uvedený text Vašeho příspěvku spojovat se jménem pana Tomio Okamury. Vždy jsem si myslel, že za takovými slovy může stát nějaký národní buditel, za kterým jsou už vidět nějaké skutky v tomto smyslu. "Situace v zemi je vážná a je nutno postavit do čela země člověka, který dokáže oživit lásku k národu,národní hrdost, dějinám a kultuře ČR,a bude podporovat české zájmy, nikoli zájmy cizí." Jsem také nezaujatý, ale v tomto případě kterýkoliv z kandidátů a není jich málo, je vhodnější pro tento úřad, než ten, který v nejednom ze svých vystoupení nám dával za vzor mentalitu japonského národa. A to z období před druhou světovou válkou a její samurajské odkazy, přes bezvadné chování Japonců za druhé světové války a po ní. Nevím, jak tento člověk může v nás oživit lásku k českému národu. Pokud budete mít chuť a náladu, prosím Vás o Vaše vysvětlení v odpovědi na můj příspěvek v této anketě, který má číslo 8. Budu se těšit a předem Vám děkuji. Zůstávám s pozdravem.