Petice proti hodnocení písemných maturitních prací z češtiny

Petra
Nepřihlášený uživatel

/ #75

2012-06-26 13:59

Dobrý den, tuto petici jsem podepsala, protože jsem přesvědčená, že moje slohová práce byla u opravy cermate m nepřečtena. Maturitu jsem udělala bez problemu celou, a tři dny na to mi přišel výsledek, že ze slohové práce jsem dostala 0 bodů za nesplnění slohového útvaru. S prominutím i podle mých učitelů ten dotyčný debil který tu práci hodnotil si tu práci snad ani nepřečetl. V poznámce jsem měla napsáno, že jsem v práci nezmínila, že svět je malý. Tato věta byla v mé práci několikrát zmiňována...nevím, kde tedy zjistili, že to tam není. Jedinýmm důvodem je asi to, že mou práci nkdo nečetl, nebo si přečetl první odstavec ve kterém mám úvahové prvky..Nikdo ale neřekl, že ve vyprávění nemůžou být úvahové prvky. Dokonce jsem potom i našla, že můj styl vypravování se nazývá vypravování s hodnotísími prvky, takže zadání slohového útvaru jsem splnila. Práci mám bez gramatických chyb a kromě prvního odstavce, kde se zamýšlímm nad tím, co je to náhoda to mám podle všech kritérií jako vyprávění. Proč mám 0 bodů? Co je sakra tohle za spravedlnost? Nikdy jsem neměla z češtinou a slohem žádný problém. Vypadá to však, že když si někdo práci nepřečte, nebo jen první odstavec tak by vůbec neměl nic opravovat a radši sedět doma..Příště budu psát palačinky jako každý druhý kretén a třeba budu mít 1 :D:D chtěli jste můj názor tady je...plánovala jsem si vejšku a život a všechno..jenže škola na mě s maturitou nepočká..takže DÍKY CERMATE, ŽE JSI MI VŠECHNO NAPROSTO PODĚLAL... jestli chcete, mám doma dvě práce. Jednu která je moje a má hodnocení 0 a jednu, kterou mi dala učitelk češtiny pro porovnání stejného tématu a má 24 bodů a posuďte sami, kterou z prací byste ohodnotili 0:-)