Odvolání Ing. Ivany Machovcové, ředitelky SVIŠ ve Valticích

Tibor Schwarz

/ #39 Re: Nyní vážně

2012-06-10 23:09

#7: Milan - Nyní vážně

Pane řediteli, omlouvám se, že Vás tak nazývám, ale ve svém maturitním vysvědčení mám tyto dvě jména:  Bc.Milan Seláček - ředitel SVIŠ a druhé jméno je tuším Ing.Zelený - předseda maturitní komise.  Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní praxe, které jste nám zařídil. Doufám, že budete mít chvíli. Ve středu mám na České zemědělské univerzitě promoci. Účast na tomto slavnostním dopoledni v Praze jsem však zrušil. Je důležitější akce a jako vnuk sedláka z Pouzdřan a Uherčic, Bohumila Schwarze, syna italského legionáře a uherčického sedláka a vinaře Rudolfa Schwarze, vidím akci ve Valticích jako velmi důležitou. Moc jsem se k tomu během studia Ochrany a tvorby ŽP nehlásil, téměř nikdo to ze školy asi nevěděl, jelikož jsem byl z Brna... . To víte po kolektivizaci rodina přišla o 20 ha polností, koně, dobytek i techniku. Po té děda Bohumil odešel do dolů a z Pouzdřanska se odstěhoval natrvalo do Brna. Tam má nyní 1000 hlav, převážně Irshay Olivera. Toto věděl asi jen RNDr.Švásta, který možná též patří k naší větvi Moudrých a Švástů z Rakvic. Děkuji za to, co jste tu napsal a zdravím z Čech.