Petice za domácí porody a poskytování péče porodními asistentkami


Nepřihlášený uživatel

/ #10 Re:

2012-02-27 09:45

Já jsem ráda za to, co říkáte, za to, co přinesl moderní vývoj ve zdravotnictví, za to, že jsou možné zázraky, které dřív možné nebyly a že je možná lékařská pomoc těm, které přirozeně porodit nemohou. Jsem vděčná za možnost císařských řezů, za to, co lékaři dokáží udělat pro záchranu miminka a matky, vím, že všichni, kdo pomáhají při porodu s dobrým úmyslem, jsou andělé - ať jsou to lékaři, sestry, porodní asistentky, manželé, duly,obyčejné ženy a muži... Jde jen o to, aby se lékařské porody neděly plošně, aby těm ženám, které mají zachovány přirozené instinkty, rodí snadno nebo méně snadno, ale spontánně, s použitím svého ženského těla a svých instinktů, a dokáží dát život v prostředí lásky, klidu, přijetí, přirozenou láskyplnou cestou, aby takovouto možnost rodit měly. Ne všechny ženy tyto schopnosti zachovány máme a těm ženám, které toto dokáží, a těm, které jim při tom dokáží poskytnout podporu a respektující pomoc, já žehnám. Ony porodí další děti, mezi nimi ženy, které opět dokáží rodit bez lékařských zásahů, a muže, kteří je v tom podpoří... Jde o to, aby každý mohl svobodně zvolit svou cestu, a to teď mnohé ženy nemohou. A co když jednou tuto zdravotnickou techniku, léčiva, přístroje, nebudeme mít? Děkuji za Váš názor, Pavla křížová