Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize


Nepřihlášený uživatel

/ #8

2021-04-03 13:35

Dnes mi přišla výzva k potvrzení mého podpisu, který jsem umístil v prosinci 2020 (!) s vymezujícím a negativním dovětkem na stránku petice.com k petici s názvem Otevřený dopis lékařů ... vládě, kde jsem jasným, způsobem argumentoval, co si o této věci myslím, a podpis jsem připojil PRÁVĚ proto, že se vůči znění i myšlenkám ( neodborným a zvráceným ) autorů této petice vymezuji. Jest zajímavé, že i přes potvrzení původního připojení podpisu v prosinci 2020 někdo považuje za nutné můj dovětek ( jasně se vymezující ve smyslu negace této petice ) tímto způsobem smáznout. Šíbři na platformě ODS a podobných exotů si prostě povedou svou, i když je pacientům na jednotkách JIP - ARO - COVID odděleních těsno a jejich kolegové "padají na hubu". Pánové výboři této petice - můj podpis platí a jsem současně PROTI a předejte podpis i s mým přípisem tak, jak máte. A prosím, dostudujte si komunální hygienu, i téma protiepidemiologická opatření. Nešiřte prosím jako osoby, vydávající se za odborníky, desinformace. Pokud je Váš názor uznáván vědeckými odborníky, máte dostatek prostoru v odborných recenzovaných periodikách. Vám, pánové lékaři ( po atestaci ) opravdu nestačí skutečnost, že zvýšený stav v úmrtnosti o 40% je faktem, stejně jako soubor odborných článků lékařů, vědců i statistiků, mj. např. v Lancetu a podobně ? Pokud lékař zradí svoje pacienty s cílem zaujmout lepší postavení v politické či obchodní či jiné oblasti, je dalek od morálky svojí profese. S jedinou okolností uváděnou ve Vaší argumentaci souhlasím, a to, že je situace závažná neustále. A vždy se tato situace zhoršila, pokud do ní byly zaváděny nesouladné či vzájemně si odporující pokyny, či když se netáhne za jeden provaz. Hlavní je neublížit, ale je také potřeba aktivně činit, paliativní péči si ponechte pro ty, kteří mají velmi vysoký věk či chorobu nevyléčitelnou. Účelové lži též. A míchání faktů, zaměňování příčin a následků jsou unfair. Stejně jako "povinná vakcina" a jiné blafy o lécích. Máte právo na názor, i když je zmatečný, chybný, nesprávný a snad i záměrně matoucí osoby neznalé. O to více je zodpovědnost za takové jednání na Vás. Dle mého je pravdou to, že jedině koordinované úsilí celosvětově, mezinárodně i na státních úrovních včetně aplikace opatření, které jsou běžně v lékařské praxi nejen součástí postupů, ale i obecně uznávány, a také praxí několikanásobně ověřeny a osvědčeny, a také nesmí být občany opomíjeny ( zejména jako výraz politické opozice, nemající zodpovědnost, ale konající jen z důvodu komplikací ), zajistí vypořádání se s touto záležitostí. Pověstné 3R a testování s rychlým očkováním, to je cesta. A prosím všechny čtenáře kteří si prohlédnou zmíněné video, chraňte sebe, druhé a nenechte se nakazit hlupáky, kteří kalkulují a manipulují s fakty. PS: ( Pro ty, kteří se nedívají na Večerníčka : Sex samozřejmě s ochranou, HIV + AIDS preventovat věrností, a pokud žijete trvale ve společné domácnosti, pak ty zmíněné 2 metry nejsou až tak nezbytně nutné, při dodržování 3R směrem ven ). Ale možná, že pánové petiční výboři mají ještě lepší řešení ... ( snad z oboru plastické chirurgie ). :-P



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...