Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Witnessed-Covid

/ #7 Re: Re: Re: Vyprázdněme nemocnice!

2021-04-03 07:37

#4: Omasta - Re: Re: Vyprázdněme nemocnice! 

Je opravdu s podivem, že jste Váš příspěvek několikrát změnil, stačil jej rozdělit na dva, následně jeden vymazal. Také povídání o 'vítězství' zmizelo, stejně jako Vaše povídání o tom, co podle Vás na mém příspěvku nebyla pravda... Pak to vypadá, jako bych reagoval na někoho úplně jiného:-(.

Inu, takoví 'hrdinové' jako Vy nám zrovna boji proti korona-teroru moc nepomohou. Spíše naopak. Jenom těmi způsoby a související nevěrohodností, jež jsou zřejmě únikovém ze samotné názorové inkonzistence takových 'bojovníků', nahráváte těm, co nás tu utiskují a tyranizují :-(. 

Příště jste si raději reakci na mne mohl odpustit a psát sám za sebe. Už teď Váš aktuální přispěvek téměř nesouvisí s tím, na co se snažíte reagovat. Já léčbu ivermektinem, ani nic podobného, opravdu neřešil... Popisoval jsem reálnou situaci u našeho praktika, o které evidentně nic nevíte, a přesto jste měl potřebu se k ní za každou cenu vyjadřovat...




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...