BOJKOT UMĚLCŮ


Nepřihlášený uživatel

/ #444 Re: Re: Re: Re: Re: Show J.K.

2016-11-20 21:53

#442: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Show J.K. 

 Podobně bych Vám mohl popisovat jak a kým je ovlivňováno vysílání ČT. A pokud PL vnímají jako standartní prostor pro svou prezentaci demokraticky zvolení čeští politici, tak jsou zřejmě asi zmanipulováni všichni, at na levici nebo na pravici, tedy podle Vás. Včetně p.Hermana, Fialy, Gazdíka atd. pokud vezmu tu pravicovou část. Jsou tedy asi taktéž prokremelsky zmanipulováni, nebot i oni tam prezentují své názory. Chudáci, ani o tom neví, jak jsou vlastně zneužiti pro Putina. A výzkumy našich univerzit... no jestli je dělají tak, jako přidělují tituly... vše se dá zaplatit, že? A uprchlíky nechci ani v Evropě, ani u nás a na EU také nemám zrovna hezký názor, ale v tom se shodnu i s pravicovými politiky že? No oni jsou vlastně prokremelsky zmanipulováni tím, že prezentují své názory na PL a tím vlastně i PL čtou. No prostě se neshodneme v názorech, ale každý máme právo na svůj, jak Vy, tak já. Vy se dívejte dál na ČT a věřte všemu, co řeknou a já zas budu číst PL a věřit tomu, co se tam dočtu. Těšilo mne.