Zákaz veřejné propagace homosexuality

Patrik
Nepřihlášený uživatel

/ #21 Gay a "Gay".

2015-09-04 13:41

Ano, jsem gay a ano, chtěl bych mít děti, protože miluji jak takové ratolesti vyrůstají. Ale nikdy bych své dítě nevychovával k homosexuálitě, nýbrž naopak bych byl velmi rád, kdyby byly heterosexuální. Proč nám ale stále chcete odepírat možnost tvorby rodin. Je snad lepší, když se heterosexuální pár udělá dítě a pak se následně na něj vykašlou? NIKOLIV. Přeji si mít dítě a vychovávat ho k velkým cílům a budu jen rád, když jednoho dne uvidím svou dceru či syna s partnerem opačného pohlaví stát u svatebního oltáře.

Je nutno taktéž selektovat ony lidi, kteří prezentují naší společnost v onom "Prague Pride". Jenže ne všichni gayové musí nutně nosit výstřední oblečení a rozhodně ne každý z nás se musí chovat jak princezna s kabelkou. Je to dost individuální a myslím, že by vás stejně jako mě, už unavovalo neustálé házení do stejného pytle jen proto, protože mám na sobě stereotypní nálepku. Zkuste se nejdřív vžít do role a poznat takového jedince a poté na mě klidně křičte, že jsem odpad společnosti. 

Nemocný jsem byl naposled před 5 lety s chřipkou, jinak se cítím velmi zdráv.

Děkuji a nashledanou.