Zákaz veřejné propagace homosexuality

Igor

/ #16 Re:

2015-08-26 14:05

#1: -  

 Taky nemám nic proti homosexualitě. Člověk nemůže za to, jakým se narodil. Ale nevidím absolutně důvod, proč by se tito nemocní lidé měli vyzdvihovat nad ostatní a pořádat průvody a karnevaly. To potom mohou uspořádat pochod hrdosti lidé postižení psychickými poruchami, nemocní rakovinou apod., to je přece naprosto absurdní. Homosexualita není žádný dar či požehnání, tak není co oslavovat. Milovníci stejného pohlaví by se měli chovat stejně jako heterosexuálové. A nebo že by začali dělat průvody i heterosexuálové na podporu tradic a rodiny? Nevím co Dienstbier, Krnáčová nebo Schapiro, asi mají nějaké převrácené hodnoty, ale já bych si raději vážil standardních rodin starajících se o své děti, jelikož ta jsou naše budoucnost. Heterosexualita je standard a té je třeba si vážit a podporovat ji, jedině ta může zvýšit porodnost! To, že jsem zastánce tradičních konzervativních hodnot a nejsem tak zvrácený jako oni, ze mě dělá zlého xenofoba? To je naprosto směšné, co se nám to vyznavači úchylek snaží neustále vnutit za nesmysly?