Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Soptislav

/ #25 Jen tak na zamyšlení můj názor

2015-06-05 08:42

 jednou jsem se bavil s kamoškou přoč zdílím každou věc ohledně tehle problematiky:

no a ktamtomu mě nevadí člověk který je jinný nevadi mě barva nevadi mě žadny naboženstvý ale tady jde oto že tu už kolik let mame problemy s nepřispusobovými co tu už žijí a tim myslim i normalní čechy co žijou z tkz. socialních dávek, pokud se něco nezmění tak zachvilku mužeme jako stát akorad brečet. jako když obyčejny člověk ma sotva 18 čistyho a tamhle nepřispusobyvy maji davky až 40 tis měsíčně kde to jsme?? a řekni mi kdo se zaručí že ta vlna imigrantu se bude chtit zapojit do pracovního procesu? až zjisti jak se tu krasně žije z davek a to že ten kdo chodi normalně pracovat dře bídu s hruzou myslíš že budou pracovat a studovat?? ano par procent jich ano který chtějí začít znova a jsou tkz. normalní (ten tvuj kamarad z kolejí) ale řekni mi kolik z ty masi takových bude?
 a další a nevětší problem je s IS vem si že je ani nemohou dohledat, muže to byt kdokoli z toho davu lidí, naštěstí zatim jich tu tolik neni ale podivej se na staty který jich tam mají mraky a co se jim už podařilo. Francie, německo a další státy jsou strachy bez sebe a bezpečnostní složky nedokažou proti tomu nic udělat. toť otaska přijmout další (možné)příživníky a potencionalní teroristy který tě mužou kdikoli kdekoli bez varování poslat pod zem? ono kdyby ta amerika se nehrnula na rusko kvuly nerostnym surovinám a spojily se všechny státy světa a šly tam udělat pořádek tak se nic takovýho nemusí řešit a byl by klid a mír.