Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Tomáš

/ #16 Re:

2015-06-04 20:54

#15: alza.cz -  

 Ano, když jsme tak nehorázně rasistický stát, tak proč nám je tedy cpou? Proč si je nepřijme třeba, jak tady chytře poznamenal Petr, ona tolik tolerantní, mírumilovná a demokratická Saúdská Arábie, náš velký spojenec, a další bohaté státy Perského zálivu, když jsou jim kulturně podstatně blíže a topí se v petrodolarech, že neví, co s nimi? Než pomoci svým bližním, raději si budou stavět umělé ostrovy, kilometr vysoké mrakodrapy a lyžařskou sjezdovku uprostřed pouště. Můj známý byl několik let pracovně v SAE a především v Arábii a měl popotahování s náboženskou policií jen za to, že měl na krku viditelně křížek. Bezpochyby tolerantní země. A víte, že za sebemenší kritiku islámu se tam bičuje? Víte vy vůbec, kolik křesťanů ve světě zemřelo za poslední rok rukou muslimů? A nejde jen o Islámský stát, to se děje všude - Nigérie, Etiopie, Súdán, Egypt, Pákistán, ... Proč se nezabýváte raději tím? Aha, ono vlastně není košer kydat špínu na hlavu nedotknutelných muslimů, oni se smí pomlouvat pouze Evropané. Ti jsou vždy nejhorší. Ujišťuji vás, že by se na světě kažký stát bránil přívalu takových mas utečenců z rizikových oblastí, které zcela naruší jeho kulturní ráz, jen jediná Evropa si to ale musí nechat bezmezně líbit, sklonit se na kolena a s otevřenou náručí čekat na svoji pozvolnou smrt, a nesmí ani ceknout, nebo bude oštítkována jako xenofobní. No, máte to vy multikulťáci opravdu prapodivné uvažování. Zajímaly by mě logické pochody ve vašich hlavách, očividně je tam něco ve značném nepořádku. Narozdíl od vás naivních troubů, kteří víte jen to, co vyčtete z tendenčních učebnic multikulti profesůrků, ale jinak jste naprosto odtržení od reality, já mám sestru, která žije už 20 let v Itálii, takže vím z první ruky, jak se tamní imigranti chovají a co vše mají na svědomí, takže si opíjejte rohlíkem laskavě někoho jiného. Tady vám tu sluníčkovou multikulti propagandu nikdo moc nežere. Už když jsem u ní byl před dvěma lety na návštěvě, tak to na jihu kolem Neapole stálo zato a nyní je to ještě mnohem horší. Obraz reality je diametrálně odlišný od toliko proklamované idylické pohádky, kterou nám předkládají v mediích za účelem navodit iluzi bezpečí a uklidnit ovčany, aby svorně přijali kvóty, místo aby se začalo rázně zakročovat proti pašerákům. Copak si myslí, že jsme úplně blbí, že budeme slepě přikyvovat všemu, co nám blijí? Být vámi, moc bych se tady vaší vzdělaností nepyšnil, pýcha, jak známo, předchází pád. Zvláště v době, kdy pomocí taháků v chytrých telefonech dostuduje VŠ s prominutím každý blb, milý studente tak nepostradatelného oboru, který tu před 10-15 lety nebyl a vůbec nikomu nechyběl. A vystavovat na odiv zrovna slátaniny ze zaujatých islámofilních Britských listů? Jednostranněji zaměřený server v muslimské otázce jste si vybrat nemohl?