Otevřený dopis panu Prezidentovi

dartanan
Nepřihlášený uživatel

/ #19 dopis pravdy

2015-01-02 07:38

Také je třeba uvest i to že také jsou zde i takový kteří na základě odcizených dokladů nadělají paseky a lidi za ně musí platit neopravněně. jsem také na tom podobně mohu doložit vše potřebnéJá osobně jsem stratil O.P. a na tomto základě si pořídili domovní stanice tel a internet navíc jezdili v hromdné dopravě a ještě další a další. Zaměstnavatel mi nepřihlásil a navíc je toho mnoho co bych mohl poskytnout a to pro dobrou věc Neustále bombardování od exekutoru a to jsem na pokraji sil. Vážený pane presidente.Č,R. zamyslete se nad tím jaké pravomoce kste dali zlodějúm a také i to na jakém podvodném základě pracují exekutoři,mohu Vám doložit vše potřebné aby jste věděl co vše spůsobyla vláda ajak ubližujete lidem.Také musím upozornit na to že člověk nemá odvolání a jinak jenom vyvoláváte uměle bezdomovectví a tak k sebevraždám protože lidi takovéto jednání nemohou unest,jako i to že dáváte zelenou podvodníkúm a hyienám které se na tomto všem živí, a profirují měli by jste jim zabavit majetky a rozdat chudým. Cele neše hospodářství a fabriky které nás živili a jako průmysl který byl jueden z nejsilnějších na světě tak jste zdevastovali ocelárny zničili a jinak se zamysleto jak by se kvám zachovali lidi kteří toto vše budovali?Takže pokud budete chtít vidět co se děje v našem státě otevřte oči adejte lidem vše potřebné a exekutorum šlápněte na kuří oko a bude klid.Co se týká dúchdcu je to to samé vysmíváte se nám a jinak když jsem se stal mrzákem ze šachty tak jste se mi vysmáli a nemám nárok na nic  jsou záznamy o uraze anikdo nic nedělá a nikdo nic neví taková je pravda a to je velká ostuda národa jakou jste vyvolali,Pokud hcete na toto téma hovořit a vidět důkazy není problém Děkuji Mojmír Drabik Kolibač vlastní rukou