Otevřený dopis panu Prezidentovi

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Otevřený dopis panu Prezidentovi


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-12-29 21:35

Jste nejlepší prezident od r.1989 Přeji vám i nadále hodně pohody. I když Vám někteří házejí klacky pod nohy.Přitom jim nejde o blaho které pro ně děláte. Děkuji.Dušan
justdoit

#2 Re:

2014-12-29 22:07

#1: -  

 delas is pr****? :)


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-12-29 22:10

každý člověk by měl mít právo dostat šanci svůj dluh splácet..samozřejmě splátky ,které jé schopen platit,poté úrok..také rozumný spočítat na celou dobu splácení a v den ,kdy sepíše splátkový kalendář(bezplatný) se úroky zastaví..to co nám tu vládne je lichva a ta je trestná,alespoň z morálního hlediska..prosím udělejte s tím něo,přeci Vám nemůže být jedno ,že spousta lidí si raději vezme život..stačil by mi váš dvouměsíční plat a byla bych štastná a spokojená

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-12-29 23:36

souhlasim s peticíneumím sve pocity vyjadrit pisemne jen ustně Pohanka

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-12-30 07:15

Stotoznuji se s touto petici. Děkuji Novakova Ala

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-12-30 07:50

konečné se snad začne neco dit v tomto hanebnem statě !!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-12-30 08:23

Zatím jste u mně nejlepší prezident od r.1989 který dokázal vládě říci co si myslí a taky si nedá mluvit od pisálků.Jenom mně mrzí že policie nedodržuje zákony co by měla ochránit prezidenta jako osobu veřejně činnou.Přitom jí to zákon ukládá. Jinak děkuji že jste rozjel ekonomiku a nepapouškujete USA Ať Vám to vydrží.Dušan.
Karel

#8 Asi jsem viděl jiný projev ...

2014-12-30 09:07

Já na Štěpána viděl člověka, co se první půlku chválil a druhou útočně obhajoval ... Nějaký přesah nad vlastní osobu nebo dokonce poukázání na společenské problémy a jejich řešení nehrozilo ... Zlatý prezident Havel.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-12-30 09:38

Snad to vyjde.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-12-30 09:53

Nesmirne si vazim naseho pana prezidenta Milose Zemana a verim,ze je spravedlivy,laskavy a pomuze nam obycejnym obcanum teto republiky,proti neunosne chamtivosti exekutoru,ktera nici neskutecne mnozstvi rodin a jejich zivotu.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-12-30 14:34

mělo by se už konečně něco s tim udělat
Pavel Šlajs

#12

2014-12-30 16:21

Hele lejdy Vildová, nespletla sis náhodou portál? Tohle jsou petice24.com, ne otevřenédopisy24.com. Nehledě k tomu, že slátat takovej text, umístit ho na internet a ještě se pod něj podepsat vyžaduje velkou dávku osobní statečnosti. Někdy je lepší držet hubu a nechat ostatní v domění, že jsi blbá, než hubu otevřít a domění potvrdit.  


Nepřihlášený uživatel

#13

2014-12-30 16:41

Ale copak Pavlíku Šlajsů, co tě tíží?


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-12-30 20:00

Jde o dobrou a naprosto samozřejmou věc,která zde přežívá od středověku.Konečně se proti tomu rozumní lidé staví.

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-12-30 22:22

petice bohužel neřeší problém nákladů tzv. formulářových žalob - nehorázné odměny pro advokáty, zastupující věřitele
Pavel Šlajs

#16 Re:

2014-12-30 23:32

#13: -  

 Co mě tíží, vážený anonyme? Stačí si přečíst mé řádky výše, tam je to napsáno. Je na levičáka moc si přečíst tři řádky textu a pochopit je?


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-12-31 08:18

Co je moc na levičáka to netuším. Ale na vás je evidentně moc uznat práva jiných na svobodu vyjádření. Když se vám petice nelíbí, nepodepisujte, nechte být. Nikdo nikoho nenutí. Ale Zeman by se prostě vyjádřit měl. Ten problém je palčivý a on k němu za celou dobu ještě neřekl ani slovo.

Pavel Šlajs

#18 Re:

2014-12-31 09:10

#17: -  

 A ty jsi to nepochopil, vážený anonyme? Tohle je portál s peticema, otevřený dopis je jiný útvar. Autorka je blbá, že ten rozdíl ani nepozná. A kdyby: výzva peticí Zemanovi, aby se k něčemu vyjádřil? Cha! Petice je nástroj v demokratické společnosti, proč by ji měl respektovat nevychovaný autoritář? Ti co mu lezou do zadku, s těmi se baví, ti co s ním nesouhlasí jsou nazváni neandrtálci. Takhle se chová prezident? Žádný prezident nikde na světě nemá 100%ní podporu lidu. Ale velikost prezidenta se pozná právě podle toho, jak komunikuje s kritiky. Já od něj nechci vyjádření na nic, já chci, aby táhnul zpátky na Vysočinu a shnil tam. Za to, jaká je nátura, si nic jiné nezaslouží.

dartanan
Nepřihlášený uživatel

#19 dopis pravdy

2015-01-02 07:38

Také je třeba uvest i to že také jsou zde i takový kteří na základě odcizených dokladů nadělají paseky a lidi za ně musí platit neopravněně. jsem také na tom podobně mohu doložit vše potřebnéJá osobně jsem stratil O.P. a na tomto základě si pořídili domovní stanice tel a internet navíc jezdili v hromdné dopravě a ještě další a další. Zaměstnavatel mi nepřihlásil a navíc je toho mnoho co bych mohl poskytnout a to pro dobrou věc Neustále bombardování od exekutoru a to jsem na pokraji sil. Vážený pane presidente.Č,R. zamyslete se nad tím jaké pravomoce kste dali zlodějúm a také i to na jakém podvodném základě pracují exekutoři,mohu Vám doložit vše potřebné aby jste věděl co vše spůsobyla vláda ajak ubližujete lidem.Také musím upozornit na to že člověk nemá odvolání a jinak jenom vyvoláváte uměle bezdomovectví a tak k sebevraždám protože lidi takovéto jednání nemohou unest,jako i to že dáváte zelenou podvodníkúm a hyienám které se na tomto všem živí, a profirují měli by jste jim zabavit majetky a rozdat chudým. Cele neše hospodářství a fabriky které nás živili a jako průmysl který byl jueden z nejsilnějších na světě tak jste zdevastovali ocelárny zničili a jinak se zamysleto jak by se kvám zachovali lidi kteří toto vše budovali?Takže pokud budete chtít vidět co se děje v našem státě otevřte oči adejte lidem vše potřebné a exekutorum šlápněte na kuří oko a bude klid.Co se týká dúchdcu je to to samé vysmíváte se nám a jinak když jsem se stal mrzákem ze šachty tak jste se mi vysmáli a nemám nárok na nic  jsou záznamy o uraze anikdo nic nedělá a nikdo nic neví taková je pravda a to je velká ostuda národa jakou jste vyvolali,Pokud hcete na toto téma hovořit a vidět důkazy není problém Děkuji Mojmír Drabik Kolibač vlastní rukou

 

 


Nepřihlášený uživatel

#20 Re:

2015-01-04 05:02

#12: Pavel Šlajs -  

 Pavlíku, a co ty hrubky? Neměl jsi se nahodou držet své rady a nechat nás v domnění o svém IQ místo projevení své osobní statečnosti?


Nepřihlášený uživatel

#21

2015-01-04 09:58

je na čase,aby se politikové začali zabývat ochranou občanů potažmo voličů.Ochraně zájmů podnikavců používajících metody mafie,která nakradenými penězi sponzoruje jejich mlaskání u koryt,se říká korupce.
Pavel Šlajs

#22 Re: Re:

2015-01-04 22:56

#20: - Re:  

 Ajéje, když někomu dojdou argumenty, začne s pravopisem. Nevím, kde mi tam chybí čárka mezi větama a je mi to šumák, víme? Já mluvím o aroganci českého prezidenta, ty jsi našel v deseti řádcích mého psaní jednu nebo dvě hrubky. Klidně se můžeme hádat, co je důležitější, chlapečku.


Nepřihlášený uživatel

#23

2015-01-08 11:10

Plně souhlasím s touto peticí.

Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2015-01-09 11:12

#12: Pavel Šlajs -  

 Drž hubu Šlajs....

Pavel Šlajs

#25 Re: Re:

2015-01-09 12:00

#24: - Re:  

 A nebudu! Máme svobodu slova a mám právo projevit názor. Na výlevy podobné tvému běžně nereaguju, protože já se vždy bavím jen s inteligentními lidmi. Jsi výjimka, tak si toho važ.