Petice proti snížení dotace města sportovnímu klubu AZ Havířov

DS

/ #11 Nesouhlas

2014-12-03 10:52

Zcela nepochopitelný krok vedení města. Na jedné straně je zde evidentně dobře fungující klub se stále rostoucí základnou mládeže a celkovou prestiží klubu, na straně druhé snaha klub za dosavadní snahu snížením dotace v podstatě potrestat. Jsem otcem dvou kluků, kteří za klub hrají, osobně se angažuji v přípravě těch nejmenších a sám jsem jako žák tímto klubem prošel. Stejně jako ostatní rodiče jsem se těšil nejen na druhou ledovou plochu, ale hlavně na rekonstrukci zázemí včetně sprch a sociálních zařízení. Lidé rozhodující o přidělení dotace nemají absolutně představu v jakých hygienicky nevyhovujících podmínkách malí kluci tráví čas. Bylo by fajn, kdyby se alespoň obtěžovali na vlastní oči se o pravém stavu věcí přesvědčit. AZ Havířov je jeden z mála dobře a transparentně fungujících subjektů v tomto městě, má největší základnu jak fanouškovskou tak mládežnickou, je to troufám si říci jediný havířovský subjekt známý napříč celou naší zemí a takový subjekt budeme trestat?!! Je to ostuda a nepochopení těch, kteří takto rozhodují. Je na nás všech zainteresovaných, abychom jim dali náš nesouhlas pocítit a v příštích volbách jim to spočítali i s úroky.