Chci zpět hratelné WoT!


Nepřihlášený uživatel

/ #2 WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

2014-04-28 06:23

Wot bola super hra a mne stačili tie 4 tech stromi ( SSSR ,nemecko , francie , USA ) ale vy ste tam davali haldu blbych bezmocnych tankov napr : čina to ma strašne malo ludi len sem tam uvidim IS-2 alebo tich skautov a čo se tyka ešte tych skautov tak ste ich pekne dovrzali hlavne tu T-50-2 to bol moj milaček len akonahle ste ju zmenili dali ste tu tam tu MT-25 tak som ju predal je velka vždy ma trafili a je pomalejšia ! a ješte tom Tech stromu . Britania hrozne papirovite tanky tiež malo ludi stym hra hlavne stymi stihačmi AT-2 AT-8 a tak dal a Japonsko to ma tiež malo ludi Hele a ješte proč ste dali OMG preč tie ulohy pro začateniky ? že napr. tam bola uloha Kup 1 tank s tieru II . a zato bola odmena vždy 5 000 minci . Grafika hele vam asi nenapadlo že všetci ludia niesu bohaty ako vy čiže nemožu si dovolit počitač pre HD kvalitu mne ako osobne sa mi pačila grafika vo verziach od 6.0 až do 7.0 od verzi 8.0 steto dovrzali aj sou fizikou ja tu fyziku ani nepuživam a tie mapy ani nehovorim haha to je nasmiech cez pol mapy sa odstreluji hnus a tie tech stromi sa mi viac pačili od hora dolu a MM tak tomu sa nebudem viadrovat ja mam IS tier VII a proti mne IX ! a ta Golden munice ma sere proč steji nadali za zlataky ?! neee vy musite ju daj aj za mince . viem čo teraz napišem ale aj četa 3 hrat je zadarmo ale vtedy bolo to lepšie že len 2 a tiež tie roty za zlatakov bolo to lepšie ten Premium učet stal ovela lepšie než teraz . tersz?! teraz ked si kupiš premiak tak maš stoho len viac skusenosti a minci ! A tie tymove bytvi tak tie ani nehraju tiež nahovno . davno pradavno :D ked bola verzie 7.0 tak ta hra bola viac na logiku a strategicka bola a zato že sme splnili tie olohy čo som pisal že napr: kup 1 tank s tieru II tak ked sme spravili všetky ulohy tak sme dostali darček že napr : M3 Stuart ale z ruskeho povodu alebo Garaž jednu alebo tank Tetrach alebo aj zlataky 300 kedysi .
Kiežby sa dalo vratit hru na verziu 7.0 alebo 6.0 :)