Chci zpět hratelné WoT!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chci zpět hratelné WoT!


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-04-27 23:42

Wotko je nehratelné 5x arty je proste nemyslitelné MAX 3 !! to isté s pripadom že Tiger II sám medzi X ! Patchom 9.0 ste hru dobre poakzili Chem s5 hratelné wotko FPS 10 inokedy boli 35

Nepřihlášený uživatel

#2 WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

2014-04-28 06:23

Wot bola super hra a mne stačili tie 4 tech stromi ( SSSR ,nemecko , francie , USA ) ale vy ste tam davali haldu blbych bezmocnych tankov napr : čina to ma strašne malo ludi len sem tam uvidim IS-2 alebo tich skautov a čo se tyka ešte tych skautov tak ste ich pekne dovrzali hlavne tu T-50-2 to bol moj milaček len akonahle ste ju zmenili dali ste tu tam tu MT-25 tak som ju predal je velka vždy ma trafili a je pomalejšia ! a ješte tom Tech stromu . Britania hrozne papirovite tanky tiež malo ludi stym hra hlavne stymi stihačmi AT-2 AT-8 a tak dal a Japonsko to ma tiež malo ludi Hele a ješte proč ste dali OMG preč tie ulohy pro začateniky ? že napr. tam bola uloha Kup 1 tank s tieru II . a zato bola odmena vždy 5 000 minci . Grafika hele vam asi nenapadlo že všetci ludia niesu bohaty ako vy čiže nemožu si dovolit počitač pre HD kvalitu mne ako osobne sa mi pačila grafika vo verziach od 6.0 až do 7.0 od verzi 8.0 steto dovrzali aj sou fizikou ja tu fyziku ani nepuživam a tie mapy ani nehovorim haha to je nasmiech cez pol mapy sa odstreluji hnus a tie tech stromi sa mi viac pačili od hora dolu a MM tak tomu sa nebudem viadrovat ja mam IS tier VII a proti mne IX ! a ta Golden munice ma sere proč steji nadali za zlataky ?! neee vy musite ju daj aj za mince . viem čo teraz napišem ale aj četa 3 hrat je zadarmo ale vtedy bolo to lepšie že len 2 a tiež tie roty za zlatakov bolo to lepšie ten Premium učet stal ovela lepšie než teraz . tersz?! teraz ked si kupiš premiak tak maš stoho len viac skusenosti a minci ! A tie tymove bytvi tak tie ani nehraju tiež nahovno . davno pradavno :D ked bola verzie 7.0 tak ta hra bola viac na logiku a strategicka bola a zato že sme splnili tie olohy čo som pisal že napr: kup 1 tank s tieru II tak ked sme spravili všetky ulohy tak sme dostali darček že napr : M3 Stuart ale z ruskeho povodu alebo Garaž jednu alebo tank Tetrach alebo aj zlataky 300 kedysi .
Kiežby sa dalo vratit hru na verziu 7.0 alebo 6.0 :)
Dark74

#3 ??

2014-04-28 10:29

Nevím, zda to k něčemu bude, zda něco zmůžem, ale lepší udělat něco, než jen nadávat na TS..
brambora

#4 Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-04-28 10:59

"úpravu matchmakingu tak, aby docházelo k tvorbě her za pomocí porovnání výsledků celkových statistik hráčů a ne jenom jejich tierů."

A proč jako? Všichni mají mít stejné podmínky. Proč někoho trestat za to, že to umí lépe? Co z toho ti lepší hráči budou mít?

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-04-28 11:32

#4: brambora - Vzhledem k bodu 1, ani omylem

Asi to, že deti s top tankami v hre nebudú čakať kým ťa ostatný rozstrielajú a až potom výjdu z ich úkrytu netrafia sa a skapú zbytočne, alebo nebudú s E100 kempiť na bázi a hrať sa na odstreľovačov.

A tí lepší hráči asi budú potom už hrať konečne 15vs15 a nie 1vs29.


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-04-28 12:09

do toho

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-04-28 12:31

jsme rad ze to nekoho napadlo :) diky a velice souhlasim
Ha1nZ

#8 Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-04-28 12:36

#4: brambora - Vzhledem k bodu 1, ani omylem

Všichni mají mít stejně podmínky? .. a to teď mají? když v jednom týmu jsou zelený-modrý hráči a ostatní full rajčata? .. neymslím že mají stejné podmínky .. ať si rajčata hrajou s rajčatama a fialky s fialkama ... :P

ManiaXXL

#9 cele je to zle....

2014-04-28 12:57

ad1. akoze sme vsetci skilleri, co sa podpiseme a ostatny su deti a neh si hraju spolu....cize 5% hracov bude mat iny MM ako 95%? ...uz sa tesim...
ad2. akoze programatori sa ozvali...to, ze sa WG snazi o zlepsenie hry im budeme este vycitat, lebo nie su retardovany, neprerusia hru na 1 rok a nevydaju HD naraz
ad3. akoze nechajme v hre len VK4502B a dalsie 2 tanky ... pozrite sa na WR neboheho-uboheho WT100 - ano, v dobrych rukach je to vrazda, ale to je kazdy tank a ked si zahrajete WT, som zvedavi, ci budete mat priemerne poskodenie aspon 2500!
ad4. akoze si myslite, ze na to seru??? - ani neviete, aky je to rebus, snazit sa drzat s dbou (HD grafika) a aj s archaickou zeleziarnou hracov - to je beh na dlhe trate
ad5. ved sa to uz ohlasilo
ad6. ved sa uz vela hracov ozyvalo po dalsom nerfe artin, co uz WG ma robit??? ...co vlastne chcete? ..dalej sa uz nerfovat neda
ad7. akoze nikto vo WG nuvazuje?? ...len autori tejto peticie??? omg ...pekny den prajem ;-)
frisami

#10 nie je to cele zle...

2014-04-28 14:09

stacilo by mene casto patchovat a s vetsi rozvahou...proc se po kazdem patchu desit, co vlastne budu mit v garazi? Nerfy a buffy, sniperske artiny, strelba za jizdy atpod. mikrolagy ve snipermodu. tohle reste a ne debility typu HD neHD tanky. proc kdyz odehraju s tankem X bitev tak po patchi mam pocit, ze mam v garazi cosi jineho? v prubehu expeni si nechavat tanky, s kteryma se mi dobre hraje a ty si dal vylepsuju. A pak najednou zjistim, ze mam neco, s cim se neda hrat? At se jdou bodnout...

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-04-28 14:16

chtěl bych požádat celý Wargaming (zaměřšný na Wot), aby se zamyslel nad budoucností této hry. Jestli tuto hru chtějí potopit To nevím, ale zdá se mi zbytečné, aby do hry přidávaly nové a nové věci, když dosud nevyřešily ani ty stávající.A PROTO BYCH CHTĚL A NEMYSLÍM SI ŽE JEN JÁ, ALE I SPOUSTA OSTATNÍCH HRÁČŮ WOT, POPROSIT VÝVOJÁŘE ABY SE NAD TÍM ZAMYSLELI A POKUSILY SE HRU ZLEPŠIT. Děkuji za možnost vyjádřit svůj názor na této stránce a doufám že tímto přispívám ke zlepšení WoT.
Ajaxcz

#12 Drazi spoluhraci

2014-04-28 14:58

Ani s jednim bodem se neda souhlasit...MM staci upravit at jen stoji dane tiery proti sobe, hracu je na to dost max treba do 3 artyn...zadna veda...konecne se taky starat o evropske servery ktere uz by vyzdovaly i treti server protoze diky zatezi pak jsou takove lagy serveru ze nekteri hraci me pak strili i za domy a skalami..co se tyce odstraneni wt e100 to jen breci ti kteri ho nemaji a uz s nastupem francouzu jsem tvrdil ze zasobniky jsou nehorsi vec co tuhle hru postihla...spis by to chtelo zrusit zasobniky a nerfnout jen IS3 a KV-1S ktere jsou na sve tiery opravdu moc silne podle toho to taky vypada v teamovkach...vsichni same IS3 nebo AMX 50 100 nebo v rotach kde vsichni jezdi zasadne s KV-1S nebo opet IS3 podle tieru... Ke grafice chapu ze nekteri si nove stroje opravdu dovolit nemuzou ale vyvoj proste nezastavite bohuzel...

Nepřihlášený uživatel

#13 Nesuhlasim

2014-04-28 15:39

1. bod je blbosť, už iba kvôli tomu sa k tomu nepridám. Nehovorím keby to bolo +-1 MM ... ale to že sa ma skladať MM podľa statistik je blbosť..

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-04-28 15:46

Starý WoT !!!!! ted je to na Pí..
NugG3t - Herní nick.

#15 Goldová munice, mechanika hry, zásobníky, optimalizace, Artyny..?!

2014-04-28 15:49

Chci jen upozornit na goldovou munici která mě osobně hru asi nejvíce znechutila, a už jí hraju +- 1 bitvu týdně.. Můj návrh je tedy jí vrátit jak byla nebo jí omezit na malý počet kusů jako je to v historikých bitvách :) Hra mě nesmírně bavila ten kdo hru hrál ještě za 7.*.* tak ví že němci měly něco do sebe a úhlování pro ně mělo smysl a na městských mapách pokud jste se "naúhlovaly" tak jste byly prakticky nesmrtelní a držely jste např. 2-5 tanků a to bylo to, co mě nejvíce na hře bavilo úhlování a znalost "weekspotů" Ted je to trapné střílení kde jde jenom o tom kdo rychleji do druhého vysype zásobník a ujede jak nevím co.. Také zásobníky mi ve hře hodně vadí... u francouzů mi to nevadilo protože byly jediný a neměly žádný armor a né moc slibnou penetraci.. Co se týče optimalizace hry to mě v dnešní době dostává úplně nejvíce! Kdy snad úplně každý kdo hraje nějaké ty hry tak vlastní 2 a více jader, tak proč hra běží pouze na jednom jádře ? Když hru furt zlepšujete o "kraviny" lepší kouře, odlesky, atd. když to jádro to nemůže vživotě utáhnout. Také bych chtěl vrátit artyny aby byly jako za starých časů.. Jako sorry ale nabíjet 30-50 sec a pak netrfit tank nebo když ho konečně trefíte tak se Vám ozve zásah za nula nebo ho poškodíte za ubohé 300-500 což je na IX-X tierech vzhledem k času nabitý opravdu strašný!!!!!

NugG3t - Herní nick.

#16 Re: Nesuhlasim

2014-04-28 15:53

#13: - Nesuhlasim

Blbost ? tak jsi zkus proti sobě dát 15 hráču s eff. 2k + tedy fialový hráči a 15 hráčů s eff. do 1k což jsou ty vaše rajčata.. Mužeš jsi úplně v klidu odhadnout konečné skore.. 14-15 : 1-3

Tak mi tu prosímtě nepiš tyto blbosti..


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-04-28 16:05

Otras naj patch bol 0.8.7 od dalsiehi patchu to islo dole vodou.
Alcapone02

#18 Re: Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-04-28 17:07

#5: - Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

:D ty si asi magor ne? je to random game, jen mi řekni jak se takový hráči pak mají zlepšit když nebudou hrát desítky?


Nepřihlášený uživatel

#19

2014-04-28 17:16

Je to potřeba jako sůl... od verze 8.11 mi to pojebalo klan!

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-04-28 17:26

konecne se nekdo o to postaral!drzím pesti at to vyjde a díky

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-04-28 17:27

Nechci už žádnou aktualizaci která kazí celé WoT !
MajorMagor
Nepřihlášený uživatel

#22

2014-04-28 17:27

plne súhlasím s týmito požiadavkami,za tie tri roky čo to hrám som napchal kopec peňazí do tejto hry,za goldy a za štyry prémiové tanky,a čím ďalej,tým menej sa to dá hrať.za posledný rok sa strašne zhoršila hratelnosť tejto predtým tak skvelej hry.v začiatkoch som to hrával pre radosť,no teraz to zapnem tak raz do týždňa a po pol hodine to s hnusom vypínam.zamyslite sa nad tým,či chcete dosiahnuť stratu markantného počtu hráčov,pretože zanedlho bude spustena ina podobná hra,a uz v uzavretej beta verzii je o hodne lepsia.dufam ze s tým niečo urobíte a napravíte chyby ktorých ste sa v poslednom roku dopustili aby sa vrátil lesk tejto hry ako tomu bolo v začiatkoch.


Nepřihlášený uživatel

#23

2014-04-28 17:32

Je to potřeba !
Syčák
Nepřihlášený uživatel

#24

2014-04-28 17:54

Chci hratelné WoT a lepší matchmaking
Před několika patchema jsem do WoT dal 1000Kč,protože jsem té hře věril.Po patchi 9.0 jsem přestal mít chut hrát WoT a proto chci aby bylo hratelné a nebyl tak "blbej" matchmaking a proto podepisuju tuto petici


Nepřihlášený uživatel

#25

2014-04-28 18:04

naprosto súhlasím, čo viac dodať...