Petice Gymnázia Ostrov

xxx

/ #46

2013-11-27 22:28

Nastoupila jsem na tehdy ještě 7-leté gymnázium dva roky po revoluci. Tehdy jsme byli druhým ročníkem žáků, kteří mohli přestoupit ze základní školy. Opravdu dlouho jsem tehdy váhala, zda tento krok udělat a dnes jsem moc ráda, že mě tehdy spolužačka přemluvila. Tato škola mě očarovala přístupem učitelů k nám studentům a velmi dobře připravila na vysokou školu a tím i na mou stávající profesi a díky vzoru přístupu k práci a zodpovědnosti, které mi tato škola ukázala a vštípila, si troufám trochu neskromně tvrdit, že svou práci dělám dobře. Jestli jsem někdy v životě udělala správné rozhodnutí, pak to bylo právě toto. Dopřejte i dalším stejnou možnost volby. Ostrovské gymnázium si svou dobrou pověst drží a neustále si jí obhajuje v podobě spokojených studentů, obětavých učitelů, úspěchů dětí v olympiádách a soutěžích, v přijetí na VŠ a čest mu dělají i během své práce. Tato škola by se naopak měla krajem podpořit, aby mohla dál vychovávat, motivovat a nadchnout pro vědění další a další studenty a dělat tak dobrou reklamu i Karlovarskému kraji.