znojmo bezpečnější


Anonymous

/ #18 Tomáš Bílý

2013-11-18 21:52

#12: - Re:

klukům jsem s propagací a vším tím dohromady docela hodně pomáhal a společně s Jurou jsem sestavoval petici... automaty jsem v životě nehrál a nehraji , ale znám pár lidí, kteří si na nich ujíždí, znám i pár, kterým AUTOMATY zničili život.. .. úplně.. a takovým lidem je jedno, co udělají pro to, aby měli peníze.. to je závislost přirovnatelná tvrdým drogám (heroin apod.) PETICE není proti turkům, proti nikomu konkrétnímu.. přečtěte si prosím její text znova a pak tu mluvte o turcích... iniciátoři této petice (tedy já a Jura a všichni kteří se na tom podíleli - lidi co roznášeli letáky, moderují diskuzi na FCB, slečny co seděly u stolků s peticí - nikdo z nich nemá nic společného s vyvěšením transparentu na mostě nahoře na Vídeňce..  to tam někdo vyvěsil sám za sebe

nad tímhle se zamyslete: http://znoj-tyden.cz/nam-zasahla-obchodniky-sdrogami.a7287.html - vietnamci jsou pracovití jako včeličky.. když jim zabavěj hadry na Hatích, za chvíli prodávaj znova... a co si myslíte, že se drogama? že se na takovej kšeft po jednom zátahu vybodnou?