znojmo bezpečnější

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno znojmo bezpečnější

Michal
Nepřihlášený uživatel

#1 bezpečnější Znojmo

2013-11-17 12:45

rozhodně souhlasím s větší kontrolou cizinců u nás, kontrolou nočních podniků a větším nasazením policistů. Jsou tu přeci od toho aby chránili a pomáhali, zatím si místo předepsaných kontrol odpočívají někde aby službu přečkali v klidu... Lidi se bojí navštěvovat podniky právě pro agresivitu cizinců jako jsou Turci apod. Není zde žádný slušný podnik kde by se za večer nestal nějaký konflikt. Klidně bych v budovách které vlastní město Znojmo raději viděl cokoliv prospěšného pro lidi, něco co dá lidem práci, místo heren a bordelů....


Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-17 15:34

I když už několik let žiji v Brně, stále se považuji za Znojmačku a vůbec se mi nelíbí co se děje. Proto bych tímto ráda pomohla ke zlepšení situace. Snad už to někdo konečně začne řešit.

Nepřihlášený uživatel

#3 Re: bezpečnější Znojmo

2013-11-17 16:25

#1: Michal - bezpečnější Znojmo

Michale,policie bude rada za takového policsty,který si neodpocine a neustále bude stát před Duklou,ikdyz bude muset přes noc jezdit na zakroky a do toho zpracovavat spisy.Dej si přihlášku.Jinak pokud nezakroci samotne město,nějakým omezenim nebo zákazem,obávám se,že se problém nevyřeší.


Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-17 16:42

ja znam Duklu uz dlouhp a dlouho tam chodim,ano byly tam problemy v Ok baru ale posledni dobou je to uplne jine. navstevnost je jak cizincu tak znojmaku a zadne potycky tam nebyly. ale to co se delo v okolnich hernach je vice nez smutne a kvuli hernam se bude zavirat i Ok bar jak jsem slysela coz je tak trochu skoda pro ty co tam chodi uz vic jak 10 let. pro nas kteri znaly Bambus to bylo jedine kam jsme radi chodily. pro nas sta rsi nejaky schewinon, La rutyka nejsou to je opravdu pro mlade. a myslim ze zruseni heren v dolni casti treba pomuze ale presunou se na horni cast a bude problem znovu. a nechat dole fungovat Piano mozna i Ok bar z uzaviraci dobou do 24:00 tak to uz by bylo trochu smnesne.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2013-11-17 17:06

#4: -

Ja taky Ok bar znam a nikdy jsem tam nevidela ze by se tam nekdo rval a nebo delal něco špatného. Je smutné že se pořad mluví o Ok baru když se vše stalo v okolních hernách.Turci chodi i do Bermuda pajzlu a nikdy se tam nikdo neporval.Všichni jen odsuzuji všechny kvůli jednomu .A myslim si že některé podniky jsou radi ze tam cizinci (ne jen Turci) chodi a díky nim mají tržby.


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2013-11-17 17:39

Pravdu mas

 

#4: -

 


Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-17 18:38

Kdyby tu nebyly samé herny,nic by se nemuselo stát.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-17 18:38



Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-17 21:42

Mám tu své Dítě a Nerada aby se něco mé dcerce stalo nebo.mé rodině jsem rada že se to tu nějak řeší děkuji VŠEM co za tím Stoji a.Budu doufat že už se.nebudeme muset bát chodit po.Znojmě....
rafif

#10 Re: Re:

2013-11-17 23:20

#5: - Re:

přesně tak


Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-18 14:54

problem neni v hernach ale v drogach ktere se v teto casti mesta hooodne rozsirili...

Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2013-11-18 16:54

#11: -

Přeji hezký den všem.

Je až z podivem, jak naivně zde všichni svádíte vše na "herny a automaty" v nich ?! Bože, uvědomte si, že ti vaši "Turci" sem vůbec nechodí a pokud někam jdou, tak je to jen Vinárna nebo Piano! Protože, pokud se chtějí pobavit, tak se radši zastaví na Hatích v Casinech, kde je kultura gamblingu na vyšší úrovni, než v těchto "putykách" Tito cizinci v dolní části města vyhledávají jen fet(který se tady za tichého souhlasu majitelů distribuuje) a děvčata, co jsou schopny za 15€ ukojit jejich sexy choutky!  A pokud budete chtít vědět, proč tito cizinci sekají latinu v podnicích jako je  Pajzl a La Rutyka, tak je to jen proto, že při prvním náznaku konfliktu je "borci od dveří" rychle postaví do latě, a dále si nikdo nic nedovolí ! A perla na závěr. Nechci snad napsat že většina, ale určitě někteří z aktérů a svolavatelů mítinku za "čištější" spodní část města, který proběhl v sobotu u hotelu Dukla, kde veřejně hanili herny a automaty, tak si sami chodí posedět do HERNY !!!!!  Joker v Oblekovicích?


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re:

2013-11-18 17:59

#12: - Re:

k tvému komentáři jen přidám to, že nejen sedí v hernách jak píšeš, ale slyšel jsem že celý konflikt mezi tím Turkem a těmi kluky začal pro to, že v minulosti mu prodali nějakou nekvalitní trávu, tak si to přišel vyřídit.... Nikdo neví jak to doopravdy bylo a my o tom můžemě jen spekulovat ....


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re:

2013-11-18 18:03

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-18 18:10



Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-18 18:44

Doufám, že tato petice k něčemu bude !! Je třeba zastavit násilí, které se rozmnožilo, jak houby po dešti. Kde je policie ČR, kde jsou kompetentní orgány?! Žijeme v roce 2013 nebo ve středověku? I když, tenkrát by si s takovými neřády poradili možná rychleji a účinněji !! Takže STOP násilnostem, násilí i krádežím !!!!

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-18 19:38

nemám ve znojmě trvalé bydliště ale bydlím tady už asi 2 roky v pronájmu kvůli práci. pravda je že chodit v noci, hlavně o víkendech je někdy až moc hlasité a nebezpečné. ve znojmě je více jak 5barů, kam lidé chodí.

Anonymous

#18 Tomáš Bílý

2013-11-18 21:52

#12: - Re:

klukům jsem s propagací a vším tím dohromady docela hodně pomáhal a společně s Jurou jsem sestavoval petici... automaty jsem v životě nehrál a nehraji , ale znám pár lidí, kteří si na nich ujíždí, znám i pár, kterým AUTOMATY zničili život.. .. úplně.. a takovým lidem je jedno, co udělají pro to, aby měli peníze.. to je závislost přirovnatelná tvrdým drogám (heroin apod.) PETICE není proti turkům, proti nikomu konkrétnímu.. přečtěte si prosím její text znova a pak tu mluvte o turcích... iniciátoři této petice (tedy já a Jura a všichni kteří se na tom podíleli - lidi co roznášeli letáky, moderují diskuzi na FCB, slečny co seděly u stolků s peticí - nikdo z nich nemá nic společného s vyvěšením transparentu na mostě nahoře na Vídeňce..  to tam někdo vyvěsil sám za sebe

nad tímhle se zamyslete: http://znoj-tyden.cz/nam-zasahla-obchodniky-sdrogami.a7287.html - vietnamci jsou pracovití jako včeličky.. když jim zabavěj hadry na Hatích, za chvíli prodávaj znova... a co si myslíte, že se drogama? že se na takovej kšeft po jednom zátahu vybodnou?


Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-19 11:36

ahoj, předpokládám, že se zavíráním heren to neklapne, bohužel. ALE zvýšená bezpečnost ve spodní části města Znojma je na místě. kdo tam kdy viděl třeba měšťáky na obchůzce? já nikdy. petici podepíšu, s tím, že souhlasím hlavně s podmínkami pro větší bezpečnost-kamery, pochůzkáře, osvětlení, atd. M.
livanec

#20

2013-11-20 06:34

Karle!! Nelze hrat na obě strany mince !!!!

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-20 10:44

Úplně s touto peticí souhlasím,neboť mám sama dospívající děti a chci,aby mohli žít v klidném městě bez násilí a strachu vyjít večer z domu.

Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re:

2013-11-20 18:27

#12: - Re:  

 no že chodí do joker oblekovice no a co,tam si turci fet nechodí kupovat,bavíme se tu i o prodeji drog,že se jdou turci pobavit do pajzlu a jsou slušní budiž,takže asi tak,nevím,kdo je tu naivní,asi nechápeš,za co se tu bojejuje


Nepřihlášený uživatel

#23

2013-11-20 20:01

Nechci tu cigány a ani ty turky je to havěť, která jen krade, mlátí lidi, parazituje na nás a nic jinýho neumí!

Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re: Kdy

2013-11-20 20:47

Jméno jistě znáte.

#25 Re: Re:

2013-11-20 21:03

#12: - Re:

Zatoužil jste vybičovat mne k odpovědi,milý diskutující?Tedy odpovím.Souhlasím s vším co jste zde napsal.Ale na obranu těch aktérů,kteří tu petici sestavovali.Oni dobře vědí,že těmi automaty to není,ale neví to ti,co se k nim v petici přidali.Ono je velmi těžké vysvětlit těm,co hernu nikdy nenavštívili,jak to tam je.Ti lidé vidí jen zisky heren a některé zničené životy.A rozjetý vlak,ohledně lidí-petice-těžko zastavit.Já osobně jsem se jasně vyjádřila na předchozích diskuzích stejně jako Vy.Ochranka je řešením,neb policie co vymýtí u Dukly drogy.Pak nám všem už ani nepřijde na mysl myšlenka.Jak je možné,že tu máme policii,která to tam léta trpí?