Sportovní hala České Budějovice


Nepřihlášený uživatel

/ #103

2013-02-27 18:39

Nevím , zda se jedná o hloupost magistrátních úředníků, pana primátora, radních, zastupitelů, nebo je to jednoduše opět politická lumpárna toho nejhrubšího zrna. Spíš se domnívám , že se jedná o lumpárnu. Stavba současné haly je v polovině životnosti. Pan primátor by měl jako statutární zástupce města především uvést kolik bude stát demolice stávajícího objektu haly. Vzhledem ke zkušenostem si troufnu odhadnout tuto částku na více než 10.000 000,- Kč. A to si myslím, že se držím při zemi. Pane primátore, investujte tuto částku určenou na demolici, na opravu stávající haly a jsem přesvědčen, že hala bude be problémů sloužit dalších dvacet let. Nikde jsem se nedozvěděl částku určenou na demolici. Jsem přesvědčen, že na radnici tuto částku musí znát. Jestliže ji neznají tak tak jsou to obyčejní blbci. Jinak je v tom případě nelze nazvat. V Českých Budějovicích by se určitě vhodné místo pro výstavbu nové haly našlo. Já osobně navrhuji míst v prostoru bývalých kasáren ve Čtyřech Dvorech. Dostatečné spojení MHD a hlavně sídliště Máj, Šumava a Vltava v bezprostřední blízkosti. Jestli to pan primátor, radní a zastupitelé neví, tak v těchto třech sídlištích žijí skoro tři čtvrtiny obyvatel Českých Budějovic, kteří by tam lehce došli i pěšky a ještě by udělali něco pro své zdraví. Jihostroj Č. Budějovice by určitě o diváky neměl nouzi. Jsem velmi naštván na postup radnice. Zdejší panstvo v čele s primátorem si asi opravdu myslí, že si mohou dělat co chtějí bez ohledu na názory lidí.