Sportovní hala České Budějovice


Nepřihlášený uživatel

/ #77 Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 13:38

#52: Tomas Zdvihal - Re: Re: Diskuze

Co to postavit vedle hřbitova ? Takové poetické místo, klid. Sportovci tam nebudou nikoho rušit. Těm mrtvým je to šumák. Já jsem se rozhodl od zítřka operovat . To nevadí, že tomu nerozumím, ale viděl jsem to v televizi , když dávali Nemocnici na kraji města a myslím , že mi to půjde. Nebo vykácíme Stromovku viz. předchozí příspěvek.  To se musí Střítecký obracet v hrobě. Budějovice si chtějí koupit BMW a budou ho parkovat u někde na sídlišti u  popelnice.  Oni ho nechtějí vystavit na odiv, raději ho před všemi ukryjí.  Souhlasím s p. Zdvihalem. , vaše záliba pane Rataji v dopravních řešeních je pro mě trestním činem. Vaše slavná podpora petice na Maláku a vymýšlení dopravních hlouposti před měsícem málem připravili o život jedno z nejlepších stavebních inženýrů ve městě.

Z petice by měli být smazáni lidé bydlící mimo ČB. Těch se investiční akce ČB nedotýká. Z jejich peněz to  nejde.

Dívám -li se na to z více stran, víc a víc se domnívám, že za vámi někdo stojí a že tady nejde o halu jako takovou. Podobnou situaci jsme tady již měli.