Legalizace Marihuany pro Rekreační účely
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Legalizace Marihuany pro Rekreační účely
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-12-28 23:33Buďme demokratickým státem. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Don't panic, it's organic.2012-12-29 00:06Dekriminalizujme přírodu :) |
|
| |
|
Patrik Horkel |
#3 Co se to děje?2012-12-29 00:13Kdo nám pořád bere svobodu? Jak může být něco, co je zcela přírodní, zakázané? |
|
| |
|
M.K |
#42012-12-29 00:59Proč stát zakazuje něco co neubližuje lidem. Alkohol je větší svinstvo jako tráva. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2012-12-29 01:00- Date of removal: 2012-12-29
- Důvod odstranění:
|
František Macháček |
#62012-12-29 12:52S touto peticí souhlasím, protože jsou tu lidé kterým marihuana v určiém množství pomáhá k zpříjemní,prožití života a proto by bylo vhodné legalizovat marihuanu alespoň k domácí a své volné potřebě. Stát tím že vybraným firmám v ČR dá možnost pěstovat marihuanu a dále prodávat v lékárnách je sice pokrok ale proč je to jen další slepí krok k zvýšení státních rozpočtů? A nebo chtějí lidem pomoci doopravdy a budou legalizovat tak že z toho budou mít užitek i obyčejní lidé... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Re:2012-12-30 15:47a když už tak takovým co nebere nemocným právo se léčit nejméně invazivní formou léku a nežene pacienty do lekáren aby je obral o už tak mizerné ID, proto co roste v našich podmínkách stejně dobře jako plevel jediná cesta je vzít si příklad ze Švícarska. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2013-01-07 17:47- Date of removal: 2013-01-07
- Důvod odstranění: sprostá slova
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-02-15 15:46naši milí páni politici by si mely uvedomit ze marihuana tu byla o par tisíc let dříve než oni lidsvo kouří "travu"taky pár tisíc let a v nejbližší době s tím rozhodne nehodla přestat a kdo jim vlastne dal pravo zakazat neco co sem příroda dala at uz to bylo z jakehokoliv duvodu |
|
| |
|
Skaff |
#10 Re:2013-04-22 17:30Ano, ovšem alkohol zvyšuje úmrtnost, díky čemuž se alespoň částečně daří zpomalovat nárust populace. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-12-20 13:06Dobrá věc |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122014-03-05 18:57:) je to dobra vec proc by to nemohlo bejt legalni nikoho to nezabilo prave naopak alkohol zabiji dene stovky lidi mozna i vic a je legalni to je nespravedlivy |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re:2014-05-05 10:43ze to nikoho nezabilo je jen lez, ktera se mezi vami hulici stala pravdou |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Re:2015-02-25 14:53to je trošku hloupé, přihlížet k alkoholu jako k řešení přelidňování |
|
| |
|
Tapecinung |
#152015-03-01 15:36ŠKODA , že se neumožňuje ani pro léčivé účely. Já byhc to uvítal jako dosmrti nemocný. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#16 Re:2015-03-02 11:06lekarska je tu uz povolena, a muzes pestovat tri kytky pro svou potrebu,staci se zajimat a ne jen si stezovat ;) |
|
| |
|
... |
#17 Re: Re:2015-04-28 12:11tak dokaž koho to kdy zabilo ;) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182015-06-07 09:20Proč ne? Lidé po ní nejsou agresivní a léčí :) Spíš bych zakázala alkohol a povolila marihuanu . PEACE |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192016-02-04 05:05To neprojde. Dealeři jsou proti. :) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202016-11-16 10:40Můj přítel je kvůli tomu ve vazbě, ma paragraf 8-12 let, neskutečné tresty za něco, co dříve nebo později, k nám přijde, máme dvě děti, které na něho každy den čekají, bojím se jim říct pravdu, je tam za něco co člověku pomáhá odstranit stres a bolesti, tady v Česku jsou za to tresty, jako za vraždu, přitom jde JEN o rostliny, v mnoha evropskych státech je konopí přeřazení do skupiny k Valiu a anabolikam, trest- pokuta či napomenutí, prosím spechejte!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.