Otevřený dopis - Nechceme politruka hejtmanem Plzeňského kraje


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-07 21:41

Nezapomínejte!

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-07 22:02

Bylo by plivancem do tváře všech, kteří trpěli za komunismu, kdyby nyní jeho oddaný ideolog měl být jedním z politických představitelů našeho národa.

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-11-07 22:50

Komunisti = zlo ! ZAŽILA JSEM JE A VÍM, CO DOKÁŽOU!

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-08 13:13

ano,Karierista ,osobne na zacatku rudimentalniho kapitalismu mi byl sdelen princip postupu vzhuru-Pres spaleniste,pres krvave reky.... bruslarka

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-11-08 16:16

Jsem šokován směrem, kterým se ubírá naše společnost. Nedopusťme opakování toho, co prožili naši rodiče (i my) a nezanechme našim dětem nutnost cinkat klíči na náměstích pro přivolání demokracie zpět.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-08 17:35

zarazi me suverenita s jakou se prezentuje a jak hovori o pravech.

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-08 18:41

Ne, děkuju, komunisty nechci.

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-08 20:19

nejdříve se podívejte kam naši zemi dostal tuneldědek a jeho modrá chátra, a že teď bude u moci STBák Babiš

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-08 20:54

Ono to zase tak nepřekvapí,když si většina "chytrých"spolubčanů volí bolševiky víc a víc v parlamentních volbách do sněmovny a o mocichtivém křupanovi na Hradě,též zvoleným tímto lidem,ani nemluvě.Rampich

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-11-08 21:57

Podepsal jsem protože souhlasím s požadavkem na odstranění podobných lidí z důležitých funkcí ve státní správě.
Avšak! Uvítal bych i fakta, která potvrzují, že pan Šlajs skutečně zastával Vámi popsané posty.
Takto mám pocit, že jsem užitečný idiot, kterému bylo něco předloženo a on podepíše.

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-08 22:13

Nedovolte, aby nám tu opět diktovali komunisté!!!

Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-08 22:16

Ani já, ani moje děti a ani moji rodiče nechceme, aby za nás rozhodovali komunisté. Tohle si vážně nezasloužíme ...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-09 07:36


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-09 07:42



Nepřihlášený uživatel

#15 Šlajsův boj proti radaru

2013-11-09 07:45


Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-09 07:58

Proti radaru bojoval v Brdech a nechal proti němu sbírat podpisy v Plzni,
také jeden ze signatářů této petice Roman Černík.
Vybrat přezdívku

#17 PředmětŠlajsův podíl na tunelu pro Škoda transportation

2013-11-09 08:14

Šlajs se jako předseda představenstva plzeńských dopravních podniků podílel
na zadání předražené zakázky pro Škoda Transportation. Zakázka byla přdražena
nejméně o milion a firma sídlí v daňových rájích. Privatizaci firmy vyšetřuje
pojicie. Jednalo se o tzv. Švýcarskou cestu přes Firmu Appian. Přes stejnou
firmu byla privatizována Mostecká uhelná.

Nepřihlášený uživatel

#18 Dědictví komunismu nás tíží

2013-11-09 08:54

Probůh lidi co tady blázníte. Vždyť na kraji je ČSSD v koalice s komunisty.
Předseda senátu je bývalý komunista, prezident je bývalý komunista, ředitel národního
divadla je bývalý komunista komunista, ředitel televize je bývalý komunista a tak bych
mohl pokračovat.Postkomunisté postupně přeměňují a přizpůsobují politické instituce
svým zájmům a mentalitě.Společnost je pasivní, tíhne spíše ke konzumu než k svobodným
podnikatelským iniciativám a k demokracii založené stále více na oligarchickém způsobu
vládnutí, než na občanských politických aktivitách.

Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-09 09:26

Veřejný sektor je bez skrupulí vysáván, varovala tajná služba

Plzeňské depo za 12 miliard
Projekty partnerství veřejného a soukromého sektoru (tedy tzv. PPP projekty) jsou pak podle kontrarozvědky sice propagovány jako výhodná alternativa, ale ve skutečnosti k prosazování veřejného zájmu nevedou. Stojí za tím mimo jiné právě najímání externích konzultantů a outsourcing poradenských činností.

Vedení jednotlivých projektů je podle tajné služby nákladné a neefektivní, což umožňuje systematické vysávání rozpočtů podobně jako v případě evropských dotací. „Nebezpečí je v tomto případě o to větší, že jde o skryté tunelování na dluh a přenášení dlouhodobých mandatorních závazků veřejných rozpočtů na budoucí generace správců veřejného majetku,“ uvádí výroční zpráva tajné služby.

Konkrétním příkladem takového problematického projektu je podle BIS spolupráce plzeňské radnice s firmami kolem společnosti Škoda Transportation při výstavbě nového depa pro plzeňský dopravní podnik a servis jeho vozidel.

„Jde o mimořádně závažný projekt přesahující cenou cca 12 miliard korun, dobou trvání 29 let a mírou rizik jiné srovnatelné projekty,“ varuje kontrarozvědka s tím, že plzeňský projekt provází řada pochybností včetně té o finanční výhodnosti pro město

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-11-09 09:46

komunistů v krajských vládách. "To se nám hrubě nelíbí. Byl to právě Šlajs, kdo napsal článek, ve kterém v podstatě kritizoval Američany za to, že bombardovali Škodovku. Tím se v podstatě přihlásil k obhajobě Třetí říše," připomíná politikův článek z roku 2009 pro Právo. I proto je podle Marka je zcela absurdní, aby Šlajs stal hejtmanem. "Jeho text potvrzuje blízkost komunismu a nacismu v jejich argumentaci," dodal Marek.
"Pro mě tento soudruh zůstane připomínkou na vojnu v roce 1983 jako kapitán Šlajs, předseda organizace KSČ VÚ 9672 - tankového pluku plzeňské divize," vzpomíná na Šlajse například blogger Václav Kareš. Ten také upozornil na to, že byl poté povýšen na náčelníka politického oddělení divize, tedy takzvaného politruka. Kromě toho byl Šlajs členem předlistopadové KSČ. "Přestaňtě. Mě toto teď naprosto netrápí, o mě se teď vůbec nejedná. Přestaňte tohle zase znovu vymýšlet," reagoval Šlajs na dotaz serveru Lidovky.cz k jeho komunistické minulosti.
Sběratel funkcí
Šlajs na sebe upozornil v minulosti mimo jiné i tím, že musel odrážet kritiku za kumulování funkcí. Byl zároveň poslancem, radním a předsedou představenstva Dopravního podniku v Plzn
Zdroj: http://www.lidovky.cz/hejtman-chovanec-konci-za-sebe-doporucil-politruka-z-komunisticke-armady-1lu-/zpravy-domov.aspx?c=A131103_172128_ln_domov_sk

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-09 09:48



Nepřihlášený uživatel

#22 Fuj,fuj,fuj

2013-11-09 09:49

už tu zase všude smrdí ten komunistický hnuj

Nepřihlášený uživatel

#23

2013-11-09 09:50

Hrůza, hrůza, hrůza
už nám zase vládne ta komunistická lůza

Nepřihlášený uživatel

#24

2013-11-09 10:03

Není přece možné, aby byl bolševík hejtmanem v demokratickém státě

Nepřihlášený uživatel

#25

2013-11-09 11:05

Sociální demokracie je mi politicky blízká, vážím si její demokratické i exilové tradice, kdy mohla kvůli kom. režimu legálně působit jen v zahraničí, ale mrzí mi, kolik absorbovala bývalých členů KSČ a jak v posledních letech ztrácí sebekritiku a sebereflexi...Kauza ohledně nového hejtmana je dalším příkladem, jak hloupě, ukázkově a zbytečně odpuzuje inteligenci i mladé lidi a pak se diví, jaký výprask dostává např. při studentských volbách...