Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

#2851 Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání

2013-05-02 12:07

#2848: - Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání 

 ...a ještě snad jedna poznámka: vůbec nehájím tuto špatnou vládu, naopak. Stejně tak se hrozím budoucí vlády současné, stejně korupcí prolezlé, ČSSD.....

Ale komunisty považuji za partičku zcela mimo mravní mantinely.... za zcela zdiskreditovanou....a jejich přívržence naprosto nechápu ... 


Nepřihlášený uživatel

#2852 Re: Doufejme, že toho blázna kometa už zítra odveze....

2013-05-02 12:10

#2850: Martin Rosocha - Doufejme, že toho blázna kometa už zítra odveze.... 

 Á, soudruh se naučil pracovat s Ctrl+c a Ctrl+v:-))

 

Ctirad Mašín

#2853

2013-05-02 13:00

Dneska jsem si udělal krásnej den, Šel jsem do Kauflandu a tam jak jsem viděl jak se ženou komunističtí důchodci v akci na slevy tak jsem nastavil jedné babce nohu že se rozmázla jak dlouhá tak široká blbka jedna rudá. a tak dopadne každé rudé prase co mi vleze do cesty vy bolševičtí degeni. hééééééééééééééééééé

Nepřihlášený uživatel

#2854 Re: Re: Re:

2013-05-02 13:02

#2845: - Re: Re:

Chamraď může mít jakoukoli politickou příslušnost. Úroveň studentů z Třeboně netřeba komentovat, předvedli se sami. A pokud byli letos přijímáni studenti do osmiletýho studia, což má být studium vyloženě pro ty nejlepší, bez přijímacího řízení, tak se nabízí otázka, jaká ta úroveň studentů asi bude. Jestli náhodou nemusí brát třeboňský gympl zavděk i horšími studenty kvůli tomu, že je považován spíš za ústav, kde se hledí na účast při politických bojůvkách než na studijní předpoklady.


Nepřihlášený uživatel

#2855 Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 15:51

#2854: - Re: Re: Re:  

 Přestaň hulit, soudruhu:-))

Tvá péče o mladou generaci je dojemná....ale myslím, že o ni nestojí:-)


Nepřihlášený uživatel

#2856 Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 18:52

#2854: - Re: Re: Re:

Ano, je to smutné, ale je to tak. Na gymnázium v Třeboni se letos přijímají studenti bez zkoušek. Nedivím se tomu. Celá nechutná záležitost, kterou tam partička ...... rozvířila, školu negativně poznamenala. Pro rýpaly, kteří se  budou studentů zastávat : není to pouze můj názor, ale názor cca 10 rodičů, kteří se rozhodli své děti na tuto školu nedat a děti raději budou dojíždět do jiného města. A důvodem byly právě tyto nechutnosti pana Rosochy, do kterých zatáhl studenty.


Nepřihlášený uživatel

#2857 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 19:11

#2856: - Re: Re: Re: Re:

Máte naprostou pravdu. Gymnazista z Třeboně je jako právník z Plzně. Těm se každý raději vyhne. Přitom tam jistě taky jsou inteligentní a pracovití studenti. Budou si ale nést označení "Gymnazista z Třeboně" a tak se stanou, třeba i nezaslouženě, terčem posměchu a pohrdání.


Nepřihlášený uživatel

#2858 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání

2013-05-02 19:24

#2849: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání

Máte naprostou pravdu. Díky za vysvětlení, už jsem Vás plně pochopil.

Švec Tomáš Baťa neměl vystudovanou VŠ a tak by nemohl zastávat post, který vyžaduje manažerské schopnosti, zatímco anesteziolog, družinářka, hajný nebo hasič, stejně jako Gottwald, Bilak a Jakeš, tyto schopnosti díky správné stranické legitimaci mají. Už je to jasné.

Glomb

#2859 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 19:26

#2857: - Re: Re: Re: Re: Re:

Hej neser se  do nás ty rudá pičo a vyser si voko!

Výte jaký dobrý vtip se u nás v Třeboni uchytil? Komunisty je třeba hladit až je potřeba všechny vyhladit o:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#2860 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 19:35

#2859: Glomb - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Gymnázium v Třeboni má vynikající úroveň. Je to tím, že tam studují vyjímečně inteligentní mladí lidé. Díky za důkaz! Jistě vás vaši rodiče zaměstnají. Nikdo jiný to totiž nejspíš neudělá.


Nepřihlášený uživatel

#2861 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 20:07

#2859: Glomb - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Děkujeme za důkaz a názorný příklad, co dneska studuje u Anky Kohoutů na gymplu. Jen blb z třeboňského ústavu totiž může  napsat vÝte. Tys také asi přijímačky na třeboňský ústav nedělal, co? :-)))) Tak to je fakt husté.

Ať žijí třeboňští studenti :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#2862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 05:53

#2861: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Já myslím, že to jenom tak dělá. Tak blbý snad nemůže být ani gymnazista z Třeboně!

Student z Třeboně

#2863 Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 08:19

#2854: - Re: Re: Re:

Protestuji, na třeboňském gymnáziu se výhradně hledí na studijní předpoklady

Študák z Třeboně

#2864 MI třeboňšťÝ studenťY umÝme českI

2013-05-03 08:33

PravopYs nám študákům z Třeboně, co zde dYskutujeme, jde na vÍbornou. To totiž MI, díky bývalé paní ředitelce Coufalové a paní Čurdové, umíme. I pan Rosocha a paní řeyďYtelka Kohoutová nás v něm futrovalY. Jenom ten blbej Ynspektor ňák zvedal obočÝ, ale to ňYc, von je totálně blbej, asY protože nehulÝ.

:-))))))))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#2865 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 11:21

#2863: Student z Třeboně - Re: Re: Re: Re:

I to může být. Ti nejlepší zřejmě na školu s pochybnou pověstí nepůjdou a zájemců o víceleté gymnázium, kteří na to sice nemají, ale naopak mají štěstí, že dnes každý hlupák studuje, je tolik, takže si Anča vybere z trojkařů a čtyřkařů ty trojkaře. A taky při výběru bere v potaz "studijní předpoklady".

Václav
Nepřihlášený uživatel

#2866 Re:

2013-05-03 12:57

#2853: Ctirad Mašín -

To ses teda pochlapil, "hrdino". Tobě podobné hyeny se tenhle týden ukázkově předvedly:

http://plzen.idnes.cz/mladici-sebrali-seniorce-v-choditku-penezenku-s-tisicovkou-p45-/plzen-zpravy.aspx?c=A130503_115830_plzen-zpravy_sou

Ale co jiného chtít po dnešní "karljugend", která je dnes a denně podrobována důmyslnému brainwashingu pravicových mediálních ohlupovadel, že za všechno zlo světa můžou důchodci, "socky" a vůbec všichni chudí, nezaměstnaní, postižení, slabí a nemohoucí.... Goebbels by se nemusel stydět...


Nepřihlášený uživatel

#2867 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 14:55

#2856: - Re: Re: Re: Re:  

 Znovu opakuji, Vaše péče je dojemná:-)

...a těch deset dítek, uvědomělých rodičů, by mohlo jít studovat třeba do Pchjongjangu:-) 


Nepřihlášený uživatel

#2868 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání

2013-05-03 14:58

#2858: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání 

 Omyl, Vám to, bohužel, nikdy jasné nebude....soudruhu, humor nikdy nebyl Vaší silnou stránkou, nepokoušej se o něj:-)

 


Nepřihlášený uživatel

#2869 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 15:00

#2860: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ....myslím, že je zase hodně zaměstnavetelů, kteří dají klidně místo studentovi z Třeboně, ale nikdy by ho nedali zarytému komunistovi:-))


Nepřihlášený uživatel

#2870

2013-05-03 15:02

Mně se líbí, jak se tu vysmívají úrovni vzdělání stoupenci strany, kterou podle všech průzkumů volí voliči s nejnižším IQ:-)

Nepřihlášený uživatel

#2871 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 15:27

#2869: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Myslím, že jste  hlupák. Nebo Vy jste snad do dotazníku o práci  napsal Vaši stranickou příslušnost? Ta je snad vedlejší, ale pokud se někdo prezentuje jako hlupák, tak to asi těžko dostane nějaké dobré místo, na které jsou  nutné určité znalosti.

Modropták, která brání "demokracii" se projevil. Nezastáváte náhodou něco, co prý dělali komunisté a proti čemu protestujete? Jste fakt směšný..........anebo jste spíše k pláči. Protestovat proti něčemu a pak se tak sám chovat.

Nejste duševně nemocný? Nebo jste také  odchovanec pana Rosochy?


Nepřihlášený uživatel

#2872 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIP jako předmět psychologického bádání

2013-05-03 16:41


Nepřihlášený uživatel

#2873 Re:

2013-05-03 16:46

#2870: -

Jak pozná člověk, který není geniální jako ty,  stoupence nějaké strany?

Já bych zase stoupence pravice tolik nepodceňovat. Jeden průzkum není dostatečně průkazný, i když ho udělal National Geographic, http://www.national-geographic.cz/detail/volici-pravice-jsou-hloupejsi-nez-volici-levice-tvrdi-to-kanadska-studie-10944/. Znám několik stoupenců pravice, kteří nejsou tak hloupí, i když chápu, že podle pár jedinců nelze soudit celek.

Rosochův spolek dychtící, promlouvat bude

#2874 Doufejme, že tyto magory kometa taky odveze #2855, blba Ctirad Mašín a celý ten Hellerův spolek

2013-05-03 19:30

Doufejme, že toho blázna kometa už zítra odveze i s těma helerovcama,i vyjeveným synkem, organizátorem stávky na třeboňském gymnáziu, Dominikem Hořejším. Kdepak asi je, drží hladovku ?
http://www.rosino.cz/

Rosino na Měsíci
Večer na mne čeká kometa,
odváží blázny na Měsíc...
Kde jen je bože ta,
kvůli níž jsem teď popleta.

Večer na Měsíci,
Rosino dychtící,
promlouvat bude;
o lásce téma to,
pestré paleto,
červený na líci.

Večer se dívej ke hvězdám,
úmluvu s nimi mám!
Svítit jen pro Tebe,
celičké jich nebe,
budou, tak přísahám.
Hurá Dominik Hořejší žije, nezemřel hladem

#2875 Blbi z gymplu v Třeboni zatím neodletěli.

2013-05-03 19:35

http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/odpurci-komunistu-o-sobe-daji-zase-vedet-20130305.html
Jeden z mluvčích iniciativy Dominik Hořejší včera řekl, že na zasedání zastupitelů, kteří budou mimo jiné rozhodovat o nových komunistických radních pro školství a zemědělství, dorazí zhruba s desítkou odpůrců současného složení krajské rady.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...