PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!


Nepřihlášený uživatel

#326 Re: Facebook - ZRUŠENÍ RALLYE

2012-11-17 17:07

#321: Tomáš - Facebook - ZRUŠENÍ RALLYE

Už mi to bylo divné, že se na Facebooku nic neděje, nemám registraci na Facebook- a nechci se registrovat, ale... ví tam o téhle podpisovce?

Sol-Ki Hjon

#327 Mladík při lovu postřelil muže, který mu naháněl zvěř

2012-11-17 18:29

Sol-Ki Hjon

#328 Beata šla za mnou, řekl její přítel, který byl na rallye pořadatelem

2012-11-17 18:36


Nepřihlášený uživatel

#329 Re: Re: NESOUHLAS

2012-11-17 22:23

#6: Maryška - Re: NESOUHLAS

Je jasně vidět že o tomhle sportu nic nevíte, nebylo by lepší než psát nesmyslné petice, rozbít držku tomu klukovi co je tam pustil?

 


Nepřihlášený uživatel

#330

2012-11-17 22:37

Pokud je ten kluk opravdu ze zakázaného prostoru úmyslně nevykázal a má v sobě trochu slušnosti, měl by teď udělat tu nejtěžší věc a to: omluvit se lidem, kterým zkazil zbytek života (tj. rodinám zesnulých dívek, jezdci, spolujezdci, organizátorovi závodu a i fanouškům a všem jezdcům, kterým pokazil koníček číslo jedna)

Fedek

#331

2012-11-18 20:08

nevim co to řešíte kolikrát mám říkat že kdyby stáli tam kde měli tak sa nic nestane rozhodně proti su proti zrušení. A ty Vaše názory si nechte pěkně pro sebe, prostě to co děláte je totální kravina, jedně kazíte náladu ostatním. A další věc je že tam kde páska neni tam ti lidi nemajů co dělat tak sa konečně proberte


Nepřihlášený uživatel

#332 Tragická nehoda kdysi ve Španělsku

2012-11-18 21:05

Podívejte se, jak se po tragické nehodě ve Španělsku, kdy zemřel divák vyjádřili pozůstalí a jak to prakticky okamžitě uzavřela španělská policie.

http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=14333

Španělé narozdíl od natvrdlých Čechů vědí, že když někdo stojí v zakázaném prostoru, tak je to jeho chyba a nesnaží se obvinit nevinné a nehází neoprávněně špínu na rally.
Doporučuji českému školství začít vyučovat na ZŠ čtení a následné pochopení toho, co se přečte a všem, co podepsali tuto petici aby začali přemýšlet.

Nepřihlášený uživatel

#333 Re: Tragická nehoda kdysi ve Španělsku

2012-11-18 21:40

#332: - Tragická nehoda kdysi ve Španělsku

Vy přemýšlejte také a pochopte tuto petici. Asi nechceme zakázané prostory u nás na vsi.


Nepřihlášený uživatel

#334

2012-11-18 22:06

Aha, pravda vyšla najevo, tak jste byl(a) nucen(a) vymyslet nový argument?
Sol-Ki Hjon

#335 Re: Re: Tragická nehoda kdysi ve Španělsku

2012-11-18 22:39

#333: - Re: Tragická nehoda kdysi ve Španělsku

!!! POZOR, POZOR, už je tady z toho petice proti zakázaným prostorům na vesnicích !!!


Nepřihlášený uživatel

#336 Re: Jsi vůl, střelci taky nepořádají závody na náměstích a mezi terči nemají lidi!

2012-11-18 22:57


Nepřihlášený uživatel

#337

2012-11-18 23:04

Podporuji zrušení rallye v Česke Republice na pořad a co nejdříve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bob

#338 Re:

2012-11-18 23:11

#258: Fara - On -

ano to je taky jeden z důvodů proč jsem PROTI rely, dnes totiž nikoho s těch prachatců nezajímá že ti někdo rozmlátí plot u domu nebo urazí roh baráku a chtěl byh teda vidět jek bys jel ke známým když je silnice uzavřena pro veškerý veřejný provoz

Profesor

#339

2012-11-18 23:26

Je smutné, když na vlastním pozemku se musím cítit ohrožen. Můj pozemek je totéž jako můj dům Angličané říkají "Můj dům - můj hrad." Míní tím nedotknutelnost soukromí a svého majetku. Pokud někdo tyto zásady nectí a k tomu mne omezuje v uživatelských právech vlastníka (a co jiného je situace, když nějaký pořadatel prohlásí můj pozemek za nebezpečné místo, protože on vedle něco ve svém zájmu provozuje), potom je obyčejný zločinec.

Nepřihlášený uživatel

#340 Re: http://www.autoweb.cz/rakovan-rally-je-nebezpecna-zakazme-ji-vazne/

2012-11-18 23:32

#55: Mates - http://www.autoweb.cz/rakovan-rally-je-nebezpecna-zakazme-ji-vazne/

Rád bych všechny účastníky diskuse upozornil na fakt,že o povolení k takovým akcím mnohdy nerozhoduje ani obec kterou se projíždí.Povoluje za peníze vlastník komunikace-kraj,ŘSD,obec samotná pouze z titulu vlastníka a správce někdy.znám případy kdy obec nesouhlasila a bylo to prd platné.Jinak-pár lidí to skutečně baví,pak to dalších pár lidí baví i kvůli zdroji příjmu,a pak už je jen byznys pro jedince.Vše je o zákonech.Na jedné straně veřejná masová i když nechtěná vražda bez trestů,na druhé straně Vás ten den zastaví o kousek dál poldík a dostanete 3body  a dva tisíce za pásy v obci.Paradoxy-paragrafy-pro koho a proč?v zájmu většiny téměř nikdy.jsem zvědav jaké se z tohoto do této chvíle už opravdu přetečené hladiny úmrtí vyvodí nikoliv důsledky ale závěry.

člověk

#341

2012-11-18 23:45

Pokud organizátoři neumí zvládnout bezpečnost pořádaných podniků, nemají právo ohrožovat životy či zdraví jiných. Jejich argumenty jsou alibistická zástěrka pro vyvolenou hrstku sobců, kteří neuznávají práva druhých na normální život.

Nepřihlášený uživatel

#342

2012-11-18 23:46

Tuto petici pochopí jen ti co mají děti, nebo přišli o někoho díky autonehodě.

Nepřihlášený uživatel

#343

2012-11-19 00:41

se zakazem nesouhlasim a podporuji zruseni blbcu v cr

Nepřihlášený uživatel

#344

2012-11-19 01:12

Motoristické sporty slouží k čechrání Ega, diváci dychtí mj. po hazardních situacích. Technického pokroku lze dosáhnout i na bezpečnějších okruzích, s menší porci zhovadilosti.

Nepřihlášený uživatel

#345

2012-11-19 01:25

Lidi nešťastní, vždyť vy vůbec nevíte, co plácáte. Zjistěte si něco o rally, než začnete vypouštět řeči, které vám nakukal bulvár.


Organozátorovi každou škodu způsobenou na cizím majetku hradí pojišťovna a tudíž organizátor všechny škody majitelů poškozených věcí uhradí.
Pane bob: Několik dní před závodem víte od kdy - do kdy je silnice uzavřená, takže neříkejte, že nemáte možnost odjet k příbuzným.
Pane profesor: V Anglii se také jezdí na vesnicích kolem domů.
Pane člověk: Organizátor trať zabezpečí tak, aby se nic nestalo. Nemůže však za to, že jeden blb poruší pracovní kázeň a bezpečnost práce (byť jen na jeden den a za pár korun) a pustí kamarádky do zakázaného prostoru. To je jako by pustil někoho do kamenolomu a on spadl a zabil se. Nemá tam nikdo co pohledávat, a pokud je tam někdo pustil, nese vinu on.
Pane - paní Nepřihlášený uživatel #342 2012-11-18 23:46 : Děti mám, beru je s sebou na závody, téměř každý rok mi trať rally vede těsně vedle baráku, ale nikdy si nestoupnu před barák a nebudu dělat frajera, že jsem na svém pozemku. Vždy jdu do místa, které pořadatel označí jako vhodné pro diváky. Na vsi je taková akce mimořádným oživením jinak stereotipního života.

Závěrem chci říct, že jestli ten debil, který když dostal vestu, tak si začal myslet, že je někdo a že je nesmrtelný má nějakou úctu k obětem, tak vezme vinu na sebe a veřejně se omluví jejich rodinám, oraganizátorovi závodu, posádce vozidla a v neposlední řadě všem jezdcům rally a oastatním organizátorům a fanouškům tohoto sportu, kterým rovněž způsobil problémy a zavinil, že si laická veřejnost o rally začala díky bulváru neoprávněně myslet, že jde o sport ohrožující životy lidí určený zbohatlíkům a každý komu se líbí patří do léčebny.


Nepřihlášený uživatel

#346 tak ty ses dobrej pablb

2012-11-19 02:24

Vybrat přezdívku

#347 ???

2012-11-19 06:25


Asi dost marně se snažím pochopit, proč se odpůrci této petice "vypovídávají" tady a ne pod svou antipeticí.

Nicméně díky za jejich příspěvky, neboť jejich úroveň svědčí o mnohém...

antonin80

#348 Finance

2012-11-19 09:09

Problém je v legislativě! Jdou na to peníze ze školství, tj. měla by za to být i zodpovědná osoba, která je přidělila. Když se stane něco ve škole, může za to ředitel, přesto, že to nemohl ovlivnit!
Řešení: rallye bez peněz ze školství! Absolutní odpovědnost pořadatele (jako na fotbale za blbé fanoušky dostává pokutu klub). Možnost pořadatele udělit pokutu za pohyb mimo vyznačené zóny. Pokuta pro pořadatele v řádu desítek milionů, když zóny nevymezení a to s možností okamžité exekuce na majetek jeho i majetek jeho rodiny.

Nepřihlášený uživatel

#349 Re:

2012-11-19 09:41

#343: -  

 Pohled na to, kdo je a není blbec, je velmi rozdílný u běžných obyvatel, natož pak u těch, kteří přišli zcela zbytečně o své blízké.
Udělejte si pořádek ve vlastních řadách. Pokud toho budete schopni, klidně si závoďte, ale nevydávejte zabití druhých za nezbytnou daň pro prosazování svých sobeckých zájmů. Je to velmi ubohé.

Efka

#350

2012-11-19 10:00

Ty holky si za mohou sami!! Byl tam jasně zakázanej prostor, a to že tam byli u kamarada poradatele kterej je měl vyhodit to už si ponese ten pořadatel!! A nevím proč uplné zrušení, tak seťte doma na zadku a nikam nechoďte nic se vám nestane!!!!




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...