Za důstojný život mladých i seniorů


Nepřihlášený uživatel

#76

2012-05-30 15:55

je mi 59let,mám9let. dceru s vrozenou vadou-alergička,astmatička,žena s minimálním platem,bydlím v sociálně vyloučené oblasti,kde nezaměstnanost a noční zábavy snědých spoluobčanů mi neustále ztrpčují život, v neudržovaném,podnikovém domě za tržní nájemné. Jsem zásadně proti všem stávajícím ůpravám..., každá z nich jednotlivě a v souhrnu násobně mi znemožňují žít slušným životem pracujícího....Vím, že jsou i daleko horší případy ale i toto stačí abych nebyl daleko od myšlenky podílet se na defenestraci vládnoucí zlodějské nelegitimní bandy...
Zdeněk Hrabec
Frýdek - Místek

#77

2012-05-30 22:12

Přeji si aby ta Mafie,která nám už více než 22 let vládne, už byla tam, kam patří. Nejméně na doživotí.

důchodkyně

#78 Re: Re:

2012-05-30 23:25

#25: babča - Re:

Málo lidí se zapojuje? A proč asi? Četla jsem ve zprávách příspěvky v diskusích. Zdá se, že být důchodcem, který chce důstojně dožít, je pro mnoho mladších (i těch starších zajištěných "poctivě" nabytými miliony a zlatými padáky) něco opovrženíhodného. Vyčítají chudým důchodcům komunismus i práci za plat, ze kterého se dalo přežít, ale už ne našetřit miliony na zabezpečení ve stáří. Miliony, které má dnes každý politik, vykořisťovatelský podnikatel a nikdy dělník. My bychom mladým mohli vyčítat, že se o svou budoucnost a důchody bojí, ale nic nedělají pro to, aby zastavili ty šílené politiky, kteří pijí víno a káží vodu. Žádný politik se o stáří nebojí, neb se z daní pracujích luxusně zabezpečí. Ztratili při svém okrádání pracujících, důchodců i těch nejslabších postižených lidí, morálku i lidský cit. A tím jsou zřejmě příkladem pro ty lidi, kteří bez špetky úcty pohlížejí nevraživě na důchodce i zdravotně postižené. Všichni jednou zestárnou, a až poznají tíhu stáří a nemocí, nebudou rudnout jen vztekem, ale i hanbou za to, co sami snášeli (nyní snášejí), ačkoli mají větší možnosti se spojit a postavit se proti zločinecké vládnoucí bandě. Třeba právě s námi, důchodci a zdravotně postiženými.

 


Nepřihlášený uživatel

#79

2012-05-31 11:19

Klaus nasliboval,každému občanovi 25000,proto každý z nás by měl podatat trestní oznámení na tuto osobu.Vůbec nás nezajímá,nějaká krize.Tuto krizi zavinily oni z nenažranosti platů.Z jejich platů můžou krizi vyřešit.Doufám,že mu poslanci a senát pomůžou.Než žít jako bezdomovci, měli by jsme spojit.

Nepřihlášený uživatel

#80

2012-06-04 10:53

Tato vláda myslí jen na sebe a ostatní občany jen odírá o to poslední nezáleží jim na lidech.Občany potřebují jenom když jsou volby.Pryč s toto vládou.

Nepřihlášený uživatel

#81

2012-06-20 10:58

Nezbytné úspory je třeba hledat jinde než ve stagnaci či snížení životní úrovně důchodců,nebo v investicích přinášejících vznik pracovních míst,růst produktivity práce v budoucnu, ale intenzivněji v racionalizaci nákupů pro státní sektor - ve všech jeho složkách, od státní správy přes zdravotnictví až po armádu ČR, bez ohledu na obtížnost tohoto smšru při nízké odborné a morální kvalitě politiků a vyšších státních úředníků.

Nepřihlášený uživatel

#82

2013-04-01 16:37

V petici, kterou jsem podepsala chybí ještě jeden bod
a to diskriminace při danění pracujících důchodců,což je nemožnost uplatnění slevy na dani pro poplatníka ve výši 2070,-Kč/měsíc

Nepřihlášený uživatel

#83

2013-11-23 15:37

Vláda se k duchodcum chová jako k nějakému povlu a přitom každý člověk v duchodovám věku si na duchod našetřil nemalé peníze.My dnešní duchodci jsme museli pracovat a odvádět socialní i zdravotní dávky.A dnes,kdy už nepracujeme tak si z duchodu opravdu nemužeme dovolit ani dustojný život.To zahraniční duchodci si ze svých duchodu mohou dovolit zajte i na dovolenou k moři,dostávají příspěvky na bydlení.Ale náš duchodce si nemuže zajít ani do kina nebo divadla.Stále se zdražuje ale není nám přidáno tak aby se to výrovnalo zdražování.At nám vláda vrátí naše peníze,které jsme měli na duchody našetřeno před rokem 1989,ktáré si udajně pujčili.Já tvrdím,že je ukradli ,tak jako téměř všechno.My dnešní duchodci jsme celý život opravdu pracovali,a dnes,když už pracovat nemužeme tak doslova musíme živořit a otočit každou korunu v dlani.Nehledě na to,že když si musí duchodce zaplatit léky tak nemá na solidní živibýtí.Je to opravdu hnus jak se chová naše vláda k senorum.Marie Knappova


Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Jeto svata pravda tak to skutecne probehlo. OK souhlas

2014-01-11 08:12