Za důstojný život mladých i seniorů


Nepřihlášený uživatel

#26

2012-04-08 16:32

pro lepší a úspěšný život nas všech

Nepřihlášený uživatel

#27

2012-04-09 08:39

Nejlepší by bylo, aby tato vláda už konečně šla do pryč !

Nepřihlášený uživatel

#28

2012-04-09 15:09

Stydím se za naší vládu jak obírá důchodce. Jsem také důchodkyně, ale nadále pracuji, protože jinak bych nemohla důstojně žít.

Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2012-04-09 15:24

#16: -

Ruzyňské letiště by se mělo jmenovat stále RUZYŇĚ PRAHA tak je je světově známé a ne jinak. Pan Havel pro nás opravdu nic neudělal,jenom nechal naší republiku rozkrást a dal nebo jmenoval do funkcí samé lotry a kryminálníky,kteří nás ždímají. Je to ostuda


Nepřihlášený uživatel

#30

2012-04-10 06:38

Bohatí mají progesivní možnosti. Proto je třeba znovu zavést progresivní daň.

Nepřihlášený uživatel

#31

2012-04-10 08:12

souhlasím s touto peticí,a ráda bych se připojila H.V.

Nepřihlášený uživatel

#32

2012-04-11 17:03

PLNĚ S PETICÍ SOUHLASÍME. JÁ I MOJI RODIČE. Ptám se::Proč se valorizuje procentuelně? proč se nevalorizuje částkou. Alespoň se myslím, že od to valorizace je. Všichni jsou postiženi nárůstem cen jídla a energií atd. s t e j n ě. Tak byl měli všichni dostat také stejně.

Nepřihlášený uživatel

#33

2012-04-12 19:13

To už je hrůza, ti politici snad si dělají zákony jen pro sebe a horních x tisíc a na ostatní občany s..

Nepřihlášený uživatel

#34

2012-04-12 21:34

/za_dstojny_ivot_mladych_i_senior
Klaudie

#35 Re: Letiště

2012-04-12 22:33

#16: -

Havel se bál lítat, tak by byla blbost po něm přejmenovat letiště, petici jsem podepsala-nesouhlasím, ale s čím bych velice ráda souhlasila, aby věznice Ruzyně, byla po něm pojmenována, protože tam "chudák" byl vězněn, kde se mu vlastně líbilo.


Nepřihlášený uživatel

#36

2012-04-12 23:28

Chápeme jako občané nutné změny, ale vláda by měla jednat s představiteli seniorů - t.j. se zástupci Rady
seniorů ČR, zda změny nezhoršuji stále se snížující životní úroveň starších občanů, zvláště samostatně žíjících a zda tyto změny také podstatně neovlivňuji život mladší generace a rodin. Üspory je možno získat na jiných místech než z každodenních potřeb občanů.Vládě i opozici nesmí jít o vlastní politikaření, ale o život občanů.Postavení ČR v EU a životní nároky občanů nelze opomíjet.
Stařík

#37 Re:

2012-04-12 23:31

#27: -  

 nejen vláda, ale především nevhodné a nedůstojné chování jak koalice tak i opozice, které spočívá na osobním sobectví a nemístném politikaření

amaly

#38 Senioři

2012-04-14 13:17

Senioři, přestaňme se už jenom krčit a říkat, že se stejně nic nezmění. Je nás dva a půl milionů, to je síla, která při volbách vybere stranu, kterou budeme chtít. Žádná politická strana ve volbách nedostala milion. Musí si uvědomit, že jsme schopni zvolit stranu, která bude pro seniory vstřícná a nebude je ožebračovat, jako stávající koalice. Stovky miliard se ročně rozkrade, a na valorizaci za pár miliard není. Každý politik má plnou pusu, jak myslí na lidi a jak nekrade, ale aby se dalo podívat na jejich konta v cizině, toho se bojí jak čert kříže.
Hana

#39 Re:

2012-04-14 14:33

#9: -

Naprosto souhlasím, lide už povstaň !!!


Nepřihlášený uživatel

#40

2012-04-15 20:31

podepsala jsem proto aby z nas nedelala vlada otroky.

Nepřihlášený uživatel

#41

2012-04-16 07:43

Stačí se podívat na aktuálně.cz,seznam.cz,idnes.cz a ostatní vyblitky a mám celý den po náladě!Ze vzteku budu volit komunisty!Už mám toho bordelu dost,za komunismu jsem žil 40 let a rozhodně mi špatně nebylo,pořídil jsem si družstevní byt,novomanželskou půjčku 30 litrů(z čehož mi bylo odpočítáno 6 litru za děti,měl jsem jistou práci,bezplatné zdravotnictví a vrcholem bylo že na křížek jsem byl v lázních KV zcela zadara(4 týdny),může se někdo po operaci žaludku s tím dnes pochlubit?Mladí spíše čekají až staří zakalí aby měli kvartýr a něco po nich zdědili(komunistické kralíkárny-dle Havla?)Za komunistu nikdy jsem nepotkal bezdomovce,neznal jsem rodiny na pokrají životní existence,důchodce kteří přemýšlejí jestli si mají koupit léky nebo stravu,nezaměstnané(kdo zažil tak to zná).Nebyl jsem každý den naštvaný,maximálně jsem se dozvěděl o bandě parazitu z Charty77, kterým se nechtělo makat,zkrátka lehkoživky dotované (královský) ze západu.Kdyby se komunisti dostali k moci,rozhodně by to nebylo horší než je teď!Kašlu na to jestli byli banány a hajzlpapír,jestli jsem mohl cestovat nebo ne,dnes teoretický můžeme vše to co jsme za komunistu nemohli,bohužel ale nemáme na to prachy,které nám dennodenně krade vládnoucí garnitůra.Vládnou nám mega zloději a mafie.CosaNostra se musí stydět,protože proti těm naším mafiánům mohla hrát tak nanejvíc okresní přebor!Chlapec od dětsví vychovávaný estébákem a předsedkyní KSČ v Himlově Hradišti,svazácký funkcionář na škole,i předseda Svazu přátel SSSR,v kasárnách v Prostějově svazácký politruk a politický školitel vojska celého útvaru s nezapomenutelnými plamenými projevy prošpikovanými kecy o lásce k SSSR a KSČ.A v roce 89 ? Zalezlý,čekající jak to dopadne.Až už bylo jasné,že KSČ skončila,onen muž,jezdící v tatově lampasáckém žiguli,vlezl,kam jinam,do ODS.Dál to znáte.Najednou antikomunista,konzervativec a už prý dokonce i křesťan.Že tak do modra obrácený "Ferdyš Pištora",jinak zaslouženě přezdívaný Tolja,bude ve Strakovce neúspěšně rušit mamě,tatovi i sobě KSČ,vejde do dějin.Tomu člověku kromě Nagyové,nelze věřit ani ten jeho vykrmený báchor!To je opravdu na blití!

Nepřihlášený uživatel

#42

2012-04-18 11:03

Souhlasím s textem petice "za důstojný život mladých i seniorů"

Nepřihlášený uživatel

#43

2012-04-18 11:44

Než umřu,tak chci v slušných podmínkách dožít!!!Celý život jsem zodpovědně pracovala ,a na víc se věnovala výchově mládeže.Což dělám i nyní,i když jsem v důchodu.Jedna možnost je jak dobře dožít!!!Udělat nějaký trestný čin a jít do vězení!!! Také řešení!!???

Nepřihlášený uživatel

#44

2012-04-18 21:36

Naše vláda svojí politikou způsobuje
jenom větší zadlužování země a přivádí stále více lidí ktomu,že si sahnou na život.

Nepřihlášený uživatel

#45

2012-04-20 09:03

Vladni predstavitele, zkuste si podle vasich norem a reforem zit sami a pak to tlacte mezi lid

Nepřihlášený uživatel

#46 Vydělávejte 2% denně

2012-04-21 15:30

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://just-been-paid-czech.webnode.cz
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Neni nutne investovat sve penize...lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory. Ale vubec neni nutne nekoho shanet. To je jen varianta pro nekoho, kdo by se bal investovat sve penize. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-04-21 16:59

Je ostudou našich vlád,že tolik let tzv.demokracie,svobody a slibovaných lepších zítřků,musejí vůbec takovéto petice vznikat.

Nepřihlášený uživatel

#48

2012-04-26 12:22

Naše vláda tímto přechodným snížením valorizace dosáhne snížení všech důchodů o 5% až 7% (podle vývoje inflace) navždy! Jedná se obrovskou loupež za bílého dne, kde okradenými jsou ti, kteří se nemohou bránit!

Nepřihlášený uživatel

#49

2012-05-02 16:19

i já se připojuji k petici,jsem také důchodkyně a navíc vdova.Hrozně mě vytáčí,jak naše novodobá šlechta si povoluje takříkajíc opasky a my obyčejní lidé je musíme utahovat stále víc a víc,je potřeba už něco pořádného proti této nenasytné vládě udělat nejlepší by bylo je zavřít a vzít jim vše co nakradli a též jim zabrat konta,která mají v bánkách,ale ne u nás.

Nepřihlášený uživatel

#50

2012-05-03 10:47

ahoj všichni, kdy už konečně nastane pořádek v naší zami???