Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#176

2012-02-11 20:27

Jenom do nich!!!!

Nepřihlášený uživatel

#177

2012-02-11 20:56

Snad to vyjde.

Nepřihlášený uživatel

#178

2012-02-11 22:33

Co napsat. Je to opravdu skutečnost. Jen najít a jmenovat odborníky, kteří by do toho šly! A nebyly pod křídly aparátčíků a politické mafie!!!!!!!!!!!!
Milan Vávra, Praha.

#179 Petice

2012-02-11 22:33

Ano, demise, revoluce, do vězení s nimi, nebo rovnou na šibenici. A vyrabujeme banky a obchody, vždyť je to přece všechno naše. Národní fronta, totiž rada, to je to pravé.
Proboha, vždyť jsme si je zvolili! Protože jsme je chtěli! A kdo zvolil národní radu a Popelku? Jak si dovoluje mluvit za národ?
Škoda slov. I ve Francii kdysi rozbourali Bastilu.

Nepřihlášený uživatel

#180

2012-02-11 23:05

Už aby tito lidé devastující tuto zem odešli se svými miliardami třeba na vysněné Bahamy. Stejně tomu nikdo nezabrání a stane se to.
proud

#181 Re: Petice

2012-02-11 23:33

#179: Milan Vávra, Praha. - Petice

tenhle komentar nam dava novej rozmer,rabovani,zavirani,veseni..........hmmm............a kdopak ze tu mluvi za narod?.......tenhle komentar hodnotim jako hodne mizernej.Nejspis sis splet diskuze,tady jde o pomoc narodu,jestlis chtel mezi zlodeje,musis se poohlidnout nekde jinde,tady je to o slusnejch lidech .........................proud

proud

#182 Re:

2012-02-11 23:35

#180: -

nic jim nebrani odejit,ale s poctive vydelanejma penezma,nakradeny miliardy vratej komu je ukradli,svymu narodu....................proud


Nepřihlášený uživatel

#183 Re: Můj Bůh

2012-02-11 23:38

#42: Ladislav - Můj Bůh 

 A co právě vládní boží zástupci kteří chtějí navrátit církvím majetek na který nemají nárok, jelikož jim nikdy nepatřil a církev tento majetek měla jen bezplatně v užívání? Je to další zadlužování a okrádání tohoto národa církví. Co miliardy které stát (všichni občané i nevěřící) kterými iž od dob komunismu tj. 60 let nedobrovolně a hojně dotovali platy kněží, mnichů, jeptišek, a dalšího personálu? Co nesmírné a nevýčislitelné čásky na opravy, údržbu majetku, za toto období všichni občané do tohoto majetku a to i nedobrovolně vložili. Je to humánní a spravedlivé rozhodnutí? Že se zástupci boží nestydí. Taky s tímto rozhodnutím souhlasíte? Pokud ano, tak jste stejný a na víru v boha a jeho spravedlnost si jen hrajete. Pokud nesouhlasíte, tak by jste měl usilovně věřící odrazovat od tohoto nesmyslného okrádání lidu Českého. Vždyt jedno boží přikázání říká NEPOKRADEŠ. Jak má mít člověk autoritu v boha, když vidí jak se jeho zástupci takto chovají, a myslí jen na bohatství a majetky, které mohou ve vhodnou chvíli ukrást? Pokud chcete a jste lepší než zástupci boží ve vládě, odpovězte mi na adresu oldajez@seznam.cz


Nepřihlášený uživatel

#184

2012-02-11 23:56

Je už skutečně čas, aby se naplnila Modlitba kterou zpívá Marta Kubišová: ".....Teď když tvá ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide navrátí..." Nenechme se už do nekonečna okrádat a šikanovat touto vládou hašteřivých šašků, kterým nejde o naše blaho, ale jen o svoje přeplněná koryta. Lidi spojme se a nenechme se od nich vláčit jak oni chtějí sa nenchme se okrádat. Pojďme již ukázat, že máme v sobě hrdost že si nemohou s námi dělat co chtějí a parazitovat na celé naší společnosti. Věřím, že společnými silami se nám podaří vládu parazitů svrhnout a nastolit vládu, která půjde s lidem a ne proti němu. Nechceme vládu vlastizrádců!!!

Nepřihlášený uživatel

#185 Re: Re:

2012-02-12 00:05

#159: Ladislav - Re:  

 Tak já se mohlím od rána do večera a vidím, že je to stejně na nic. Vláda nás okrádá dál a dál, ožebračuje své bližní a ještě se nám vysmívá jak jsme hloupí a necháme se okrádat. Já taky nekradu a nesouhlasím s tím, že naši mocipáni kradou o sto šest!!!!! A s tím se vážení v žádném případě nemíníme smířit.


Nepřihlášený uživatel

#186

2012-02-12 01:27

Najdou se snad proboha lidé, kteří mají odbornost a svědomí,lidský vztah ke svým bližním a vědomí, že služba vlasti je pro člověka čest !!!

Nepřihlášený uživatel

#187 Re:

2012-02-12 03:44

#1: -

každý ze znovu zvolených v případě nespokojenosti musí okamžitě příjmout demisi,


Nepřihlášený uživatel

#188

2012-02-12 10:50

Vše je již uvedeno v usnesení Holešovské výzvy. Při nesplnění podpořím druhou fázi 15.3.2012. Lidé bděte, jde vám o váš život a vašich dětí. Prostě budoucnost teď již máte jen ve svých rukách. Důchodkyně z IKEMu.

Nepřihlášený uživatel

#189

2012-02-12 11:28

Za vládu odborníku již horuji několik let. Politici jsou nám k ničemu dobrému. Podepsáním koaličních smluv se dává punc k totalitnímu vládnutí!!! K čemu jsou potom volby?

Nepřihlášený uživatel

#190

2012-02-12 14:14

......už aby to bylo......
conducteir

#191 Re: Petice

2012-02-12 16:29

#179: Milan Vávra, Praha. - Petice

Plně souhlasim:-) Já nesouhlasim ani s jedním ze zdejších revolucionářů. Je to lůza která rychle zanikne v propadlišti dějin.

Myslím si, že národní rada s revolučními projevy nemá právo vykřikovat za všechny občany naší země.. Myslím že 449 podpisů za týden není počet který by odpovídal masové podpoře.

proud

#192 Re: Re: Petice

2012-02-12 20:32

#191: conducteir - Re: Petice

ve chvili kdy kohokoliv nazves luzou,jsi si sam podrazil nohy.............dal te neberu vazne,arijce z nadrazeny rasy................proud


Nepřihlášený uživatel

#193

2012-02-12 22:02

Tato vládní garnitůra je horší než ti nechamtivěší komunisti před převratem.Zlodějna a podvody byly povíšeny na státní politiku.Je třeba aby tito politici jedno s které strany začali kopat tunel do Mírovské věznice,tam tihle vlastizrádci patří.
21

#194

2012-02-12 23:11

Já mám pocit že už předvedli vše o co jim šlo :Je čas dát najevo že už toho máme dost.Pokud se to nepodaří, pak možná poteče i krev což přece nechceme.

Nepřihlášený uživatel

#195 Re: Re: Petice

2012-02-12 23:21

#191: conducteir - Re: Petice

Sám jste se odepsal jak vnímáte své spoluobčany a dělíte na lůzu a vyvolené, kam se asi řadíte. Možná by jste chtěl i šlechtický titul,u nás sice neplatí ale přesto si tu na šlechtice hrají.


Nepřihlášený uživatel

#196 Re: Re: Re: Petice

2012-02-13 00:55

#195: - Re: Re: Petice

Děkuji vám za vaši reakci. Jsem zcela obyčejným občanem naší země. Nejsem ani podnikatelem, ani politikem. Jsem manuálně pracující člověk. Z dějin však vidím, kam to skupiny ne málo podobné názory a výhružkami podobné NR dotáhly.

Revoluce, znárodnění, zinscenované procesy, vraždy.....mám pokračovat???

Za lůzu považuju samozvolené členy NR a nikoliv vás. Vy jste jen ovce:-)

 

Conducteir

#197 Re: Re: Petice

2012-02-13 01:07

#181: proud - Re: Petice

A ty jsi z nich očividně ten nejslušnější. Ten co nám chce pomáhat...děkujeme ale radši si najdi práci.

Brnsko

#198 Re: Re: Re: Re: Petice

2012-02-13 03:31

#196: - Re: Re: Re: Petice

Vám zřejmě vyhovuje systém, který umožňuje každým rokem politickým stranám rozkrást a vyplýtvat 200 miliard Kč, ovládat justici, policii a média pro svoji beztrestnost.

Každý si může přečíst, co navrhuje HV, NR. Změna volebního systému, vládu skutečných odborníků, kontrolu a odvolatelnost zvolených zástupců, přímou demokracii...., nebo zde www.ekonomickareforma.cz.

 


Anonymous

#199

2012-02-13 14:22

stydím se vládu ČR, stydím se za prezidenta, kterého považuji za vlastizrádce

Nepřihlášený uživatel

#200

2012-02-13 15:02

Neverim tomuto hnuti, ale jejich program jo. Bohuzel take verim ze jsme ve fazi kdy uz situaci nelze zvratit.