Několik slov k případu doc. PaedDr. Milada Krejčí, CSc.


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: 44

2012-01-27 13:57

#44: A. -

Naprostý souhlas


Nepřihlášený uživatel

#52 Nevědomí prváků!!

2012-01-27 14:02

Ahoj, jsem studentkou 2.ročníku. Souhlasím s Mirďou a ostatními ročníky. Nechápu, jak prváci ještě s nedokončeným semestrem, můžou dělat takové závěry, že docentka je pro katedru dobro! Nemáte žádné zkušenosti, vy neznalí! Neznáte a nemůžete znát vztahy mezi kantory a následně vztahy k učitelů ke studentům. Zkuste otevřít oči, je to jen obrovská buzerace!! Ono vás to nadšení z tohoto studia hooodně rychle přejde!! Myslím, že všechny uvedené názory "starších zkušených" jsou už samosebou důsledkem celého počínání docentky Krejčí. Nechápu, proč se to snažíte vyvrátit, když už to podstatě není možné!! T. Maříkovi můžeme být vděční za to, co pro nás všechny udělal. Odvaha, kterou ostatní neměli!! Ukázal univerzitě zač je toho loket.
To je ta KARMA, naše studentská Karma ;-)

Přeju vám, aby vám "růžové brýle" zůstali až do konce studia ;-)

Nepřihlášený uživatel

#53 Re: Názor

2012-01-27 14:10

#14: Kačka - Názor

Naprostý souhlas se vším....

STUDENT

#54

2012-01-27 15:58

Mříku řekni nám prosím Tě jak studuješ jak děláš zápočty atd. Třeba u dr. Compela nebo u Šustra
STUDENT

#55

2012-01-27 16:05

Proč sis nestěžoval v prvním ročníku proč si stažuješ až když Tě chtějí vyhodit.Je to jen pomsta.
STUDENT

#56

2012-01-27 16:13

maříku chování Krejčí nechci posuzuzovat,já nemám problém,ale lyže jsme přeci neplatili u ní,ale v cestovce.Tryčka jsme s sšichni nekoupili a nikdo nám nic neřekl.

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-01-27 16:29

Musím Ti dát za pravdu já s ní taky nemám problém Maříka znám ve škole nic moc vždy nás štvalo,že my jsme se šprkaly a on to dostal ze soucitu. To nás štvalo pořád.
bez záště

#58 Re: 56

2012-01-27 16:30

#56: STUDENT -

Dobrá připomínka! Maříku, Maříku, světa neznalý, Ty asi nebudeš šťastný člověk. Každý se ale v průběhu života učí a třeba jednou sám dojdeš k závěru, že jsi někomu, třeba i nechtěně, ublížil. Zatím máš ostré lokty, ale i ty čas jednou obrousí. Doufám, že se doc. uhájí, katedra jí dala spoustu práce a ve srovnání s jinou fakultou, na které se vyučuje VKZ, tak jsme měli úžasnou skladbu výuky. Škoda jen, že stále nemáme odbornou způsobilost vychovatele, ale pouze jenom asistenta pedagoga. Taky věčná škoda, že ještě nemáme možnost udělení certifikátů z předmětů masáží a Zdravotní tělesné výchovy, popř. dalších o kterých nevím.


Nepřihlášený uživatel

#59

2012-01-27 16:34

Nejlepší je, když do toho kecá někdo, kdo okolo budovy VKZ maximálně prošel a možná se ani
neohlédl. U prodeje triček nebyl, na kurzu nebyl, přednášky nezažil, s paní doc. Krejčí nikdy nemluvil, ale to se to kecá.


Nepřihlášený uživatel

#60 Trička

2012-01-27 17:35

Udivuje mě, že si tu Mařík ještě dokáže dělat reklamu, ať s tím jde někam (jinam) a o jakých faktech to tady mluví??Jediné, co je založené na faktech je, že je to ubožák, který chodí za nižšími ročníky a hledá někoho, kdo byl také vyhozen od zkoušky a měl bych chuť škodit lidem, protože není schopný se jinak prosadit a to jak ve škole, tak i v osobním životě. Trička ani kurzy předražená nejsou...asi se za ním půjdu podívat do HUDY SPORTU za kolik tam prodává trička:-D..nechcete udělat hromadnou akci?Vlastně mu i můžeme teď zavolat, abychom věděli jakou má pracovní dobu:-D
Taky z VKZ

#61 Hlasuje celá rodina :-D

2012-01-27 17:47

Ještě, že ty rodinné příslušníky máme :-D :-D
Fascinuje mě, že se pod petici podepisují i lidé, kteří nemají ani páru, kdo doc. Krejčí je a co se děje na katedře VKZ.
Nevěřím, že na VKZ studuje tolik osob Strnadů, Blažků, Nováků,...atd. mohli bychom pokračovat do nekonečna :-D
Ta petice stejnak nic neovlivní, necháme to na komisi.

Nepřihlášený uživatel

#62 3.ročník

2012-01-27 18:12

Petici může podepisovat každý, kdo věří, že p.Krejčí je nevinná a nikoho neokrádá, nemusí to být někdo, koho měla paní docentka na didaktiku, tak se uklidnite a trochu se na sebou zamyslete.

Nepřihlášený uživatel

#63 Re: 3.ročník

2012-01-27 18:17

#62: - 3.ročník

naprosto souhlasím, od toho ta petice vznikla


Nepřihlášený uživatel

#64

2012-01-27 18:32

Je neuvěřitelné, co dokáže jeden nespokojený student.
Vše by se mělo objektivně prošetřit a hlavně se zeptat i ostatních studentů na jejich názor. jsou to dospělí lidé a jistě nechtějí nikomu bezdůvodně ublížit.
Krystína

#65

2012-01-27 18:35

Prosím už dost Maříka třetáci dobře vědí co je to zač všechny zkoušky n poslední pokus a ještě z mylosti.Na kurzech samé potíže vzpomínáme na dr Jankova jak mu vynadal.Jsem na škole 3 roky a ještě jsem nezažila že by se Krejčí nějak mstila. Strašit prváky je srabárna.

Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Hlasuje celá rodina :-D

2012-01-27 18:41

#61: Taky z VKZ - Hlasuje celá rodina :-D 

 Raději si zjisti něco o petici, tu může podepsat kdokoliv je přesvědčený o její pravdě. I cizí lidé, nejenom z fakulty.

Mohou se rozhodovat na základě novin, pomluv, ale jsou to třeba známí, kamarádi, nebo jen příznivci. To je směšné, co všechno napadnete. Možná vám jen docházejí argumenty...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-27 18:51



Nepřihlášený uživatel

#68 I VKZ

2012-01-27 18:53

#67: Taky z VKZ -

a ty si myslíš, že zainteresované osoby musí chodit na fakultu??


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: I VKZ

2012-01-27 18:56

#68: - I VKZ

paní docentku znají lidi z celého světa


#70 Re:

2012-01-27 18:57

#65: Krystína -

Jestli ty jsi na VŠ 3 roky, tak já jsem 5 let arcibiskup. Z mYlosti nenapíše ani můj bratr a to je dost silný dyslektik a dysgrafik.

Ty raději pomlč a vyjadřuj se na serverech typu libimseti.cz, tam se to ještě toleruje.


#71 Re: Re: I VKZ

2012-01-27 18:59

#69: - Re: I VKZ

... a "lidi" z celého světa vědí, co se děje na VKZ, ty teda perlíš


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: I VKZ

2012-01-27 19:00

#71: Já - Re: Re: I VKZ

ne ale znají dotyčnou osobu ...tobě asi důvěra v člověka nic neříká:-)perličko


Nepřihlášený uživatel

#73

2012-01-27 19:06

MAŘÍKU,nejlepšíby bylo abys šel ze šloly,stejně tě tady nechceme a teď už vůbec ne.Nikdo nebude smutnej, ba naopak.

Nepřihlášený uživatel

#74

2012-01-27 19:15

Proboha co tu zozmazáváte takové nepodstatné věci.
Ja námá žádné pochybnosti o osobnosti paní Krejčí

Anonymous

#75

2012-01-27 19:24

>> příspěvky mimo téma a urážky budou smazány >>