Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Tiskové prohlášení / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#251

2020-10-07 09:31

Souhlasím s tim, že p. Prynula by měl upustit od restriktnich opatření a přestal tak strašit lidi svým jednáním. Vláda by měla zastavit ekonomický pád země a upokojit obyvatelstvo a zaručit svobodu každého jedince a měla by vrátit život do normálních kolejí a nedopustila uvedení narychlo připravených vakcín na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou.
Petr

#252 Média

2020-10-07 09:34

Nechci a nemůžu se vyjadřovat k odborným medicínským stanoviskům, která na jedné i druhé straně padají.  Rád bych jen upozornil na skutečnost, o které se - pochopitelně - v médiích nijak nepíše.   Média dneška jsou - až na čestné výjimky - komerční firmy, jejcjihž cílem je produkovat zisk. Nepochybně patří mezi tu menšinu firem, které na současném stavu vydělávají: Větší hlad po informacích, větší čtenost, větší potenciální příjmy z "kliků" i inzerce.  Vyděšená veřejnost, zahnaná do rohu a horečnatě se pídící po informacích je pro ně bohužel ideálním materiálem. A tak se ptám, máte pocit, že naše média zachovávají objektivitu a nestrannost?  Z mého pohledu jde bohužel značný podíl na současném stavu vyděšené veřejnosti a globálního strachu právě za nimi... 


Nepřihlášený uživatel

#253 Re: Re: tak podejte trestní oznámení na střet zájmů.

2020-10-07 09:35

#250: - Re: tak podejte trestní oznámení na střet zájmů. 

Uvažoval jsem nad tím už na jaře. Jenže, i po předchozích nepříliš dobrých zkušenostech, nemám důvěru k našemu právnímu systému a nevěřím, že by čas tomu věnovaný z mé strany přinesl adekvátní ovoce. Ostatně, myslíte si, že by se o to nepokusili ti, kteří v těchto oblastech umí chodit mnohem lépe než já? Jde mi spíše o fakta a myšlenky, které se mohou šířit dále, než se s někým soudit, jestli Vám to, pane či paní, nebylo jasné. Tady může něco se současným děním učinit pouze velké množství lidí, co se proti tomuto zotročování, založeném na šíření strachu, postaví. Ne nějaké trestní oznámení. To si můžete zkusit sám/sama, když na to máte víru.

Vera

#254 Re: Re: Re:

2020-10-07 09:36

#230: Radek Pech - Re: Re:  

Take souhlasím, myslím si že zdravotní sestry jsou malý paní a musí poslouchat doktory a dokrory zale ty nad nimi co jim právě diktuji co a jak mají dělat, takže takový začarovaný kruh. Viděla jsem  skryté  viděla z nemocnice v NY a hrůza, tohle je jejich plán co nejvíc čísel a mrtvých aby mohli říct že je stav horší a horší a přišli s vakcínou. Kdo tohle může zastavit opravdu nevím... Ty manažeři a podobně na postech nemocnicích a hlavně politici, ale jakmile se někdo vzepře hned ho propustí jak z vlády tak nemocnice.... Take jsem slyšela a četla že je to toxicita krve či co... Dokonce něco jako otrava, že 5g či i 4 bere kyslík z těla proto lidi nemůžou pořádně dýchat... A ano vir je umělé vytvořen a ty co měly vakcíny proti chřipce kdysi mají několikrát vyšší šanci dostat Covid, bylo vše plánované už dávno.! A co v těch vakcinach je, to si nikdo nedokáže představit. JUDY MIKOVITS vše vysvětluje do podrobná a další.... 


Nepřihlášený uživatel

#255

2020-10-07 09:36

Souhlasim s vámi a děkuji že vám není lhostejné budoucnost naší republiky děkuji

Nepřihlášený uživatel

#256 žaloba nebo trestní oznámení je třeba

2020-10-07 09:37

Je to krásné. Avšak žaloba nebo trestní oznámení dokáže víc a rychle. Například takové obsazení ministerstva zakuklenci udělá pro věc víc než petice.
Střet zájmů tam je. Za povšimnutí stojí, že všechny kroky Prymuly spíš než k o omezení hospodářských škod vedou k prodlužování infekce a tím ke zvýšené spotřebě testů a roušek. Na nich vydělávají spřízněné osoby, Babiš, Hamáček a různí příbuzní.


Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Odpověď na výzvu lékařů JIP

2020-10-07 09:39

#48: MUDr. Michal Šotola - Re: Odpověď na výzvu lékařů JIP 

Pane doktore,

děkuji za Vaši obrovskou odvahu a upřímnost!!! Jsem stejného názoru jako Vy. Již nějakou dobu sleduji hlouběji tuto situaci a zdravý rozum mi říká, že se něco děje špatně a co vše se za tím skrývá?! Je to tak hrozivé a obludné!!! Hraje se tady velká hra s penězi a lidé jsou jen postavičkami na šachovnici, jenže ti lidé mají také svůj rozum a cit!!! Hodně zdraví a odvahy Vám přeji a děkuji, že stojíte nohama na zemi.

Věra (zdravotní sestra)


Nepřihlášený uživatel

#258

2020-10-07 09:39

Souhlasím s tim, že p. Prynula by měl upustit od restriktnich opatření a přestal tak strašit lidi svým jednáním. Vláda by měla zastavit ekonomický pád země a upokojit obyvatelstvo a zaručit svobodu každého jedince a měla by vrátit život do normálních kolejí a nedopustila uvedení narychlo připravených vakcín na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou.

Nepřihlášený uživatel

#259

2020-10-07 09:43

to je samozřejmé. A tento člověk/Prymula/ ověšený vzadu i v předu tituly ,asi nic lepšího nebo jiného neumí,předseda vlády je taky v presu. Nezbývá než tomu zlodějskému hochštaplerovi utnout tipec., Jak,to je naléhavá otázka. Pokud se přidá co nejvíce statečných lékařů,sester, hygieniků a ostatních zdrav.pracovníků/vzhledem ke stavu stádního mozku velká odvaha!/, je naděje to převálcovat., i když vzhledem ke stavu zla i ve  světě, čím dál tím menší. Snad jedině že by tenhle drahý ministr padl  a tudíž zmizel a dostal by se tam životu přívětivější tvor.  Všichni hyneme na úbytě/včetně hospodářstí, děti se dusí... takže jedině zakázat tenhle nadutý exemplář!!!

Klára

#260 Děkuji iniciátorům petice za oficiální vyjádření mého názoru.

2020-10-07 09:48

Zdá se mi, že boj proti Covidu-19 pomalu a nenápadně směřuje spíše k boji za svobodu a naše práva. Nelíbí se mi situace, kterou nastoluje česká vláda, ale ani situace v jiných zemích světa, kde se dějí věci podobně. Nejde již o naší malou českou žabomyší válku, ale o světový problém, kdy je otřásána svoboda v základech.


Nepřihlášený uživatel

#261

2020-10-07 09:50

Děkuji. Jsem s Vámi 🙂

Nepřihlášený uživatel

#262

2020-10-07 10:00

Děkuji všem s vlivem, kteří se odmítají podvolit téhle zhovadilosti a poslouchat automaticky každou blbost od mluvících hlav z TV. Více rozumu, méně paniky ..

Nepřihlášený uživatel

#263

2020-10-07 10:02

Rozhodně s tímto souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#264

2020-10-07 10:09

Plně podporuji a naprostý souhlas

Nepřihlášený uživatel

#265

2020-10-07 10:11

Plně podporuji tuto petici

Nepřihlášený uživatel

#266

2020-10-07 10:12

Děkuji za Vaši odvahu a odhodlání! V Evropě vznikla nezávislá aliance lékařů, na konci září měli konferenci v Holandsku. Možná by bylo dobré se spojit. Mnoho českých občanů je Vám velmi vděčno za to, co děláte!

Nepřihlášený uživatel

#267

2020-10-07 10:14

Plně souhlasím a podporuji!

Nepřihlášený uživatel

#268

2020-10-07 10:18

Mr. Colonelovi ta vojna asi vymyla kebulku.

Nepřihlášený uživatel

#269 Re: Re: Odpověď na výzvu lékařů JIP

2020-10-07 10:23

Jedbkubudelip

#270 Re:

2020-10-07 10:25

#6: -  

Není až s podivem, že se na plukovník dostane na místo, kde může rozhodovat a vytvářet si beztrestně vlastní byznys na vakcíny pod dozorem zlodejicka? Ne nesouhlasím, bohužel to tu není jako např. ve Švýcarsku, že má každý možnost regionálně se vyjádřit a zkrátka jisté věci mít po svém. Vláda hraje kvůli volbám hezkou hru, jak stojí na straně důchodců, jak je zajímá jejich život. Skutečně tomu věříte? Jsem přesvědčený, že se najde XY lékařů, jež svou práci dělají, protože chteji skutečně lidem pomáhat a ne predepisovat léky podle toho, jak platí pojišťovny, ale je jich méně, než šafránu. My v prvních liniích na to doplácíme jako první, bohužel. 


Nepřihlášený uživatel

#271

2020-10-07 10:34

nadále podporuji tuto petici a považuji ji za zcela správnou, podloženou reálnými fakty a tedy opodstatněnou. Monika Machková

Nepřihlášený uživatel

#272

2020-10-07 10:37

Plně souhlasím se vším. V demokratické zemi nemá diktátor co dělat.

Nepřihlášený uživatel

#273

2020-10-07 10:41

Vždyt Prymula a všichni s ním nám vyhrožují,kde to žijeme proboha!!!!


Nepřihlášený uživatel

#274

2020-10-07 10:49

SOUHLASÍM

Nepřihlášený uživatel

#275

2020-10-07 11:10

Souhlasím a podporuji názor signatářů petice.

Lumír OŠŤÁDAL




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...